Budete přesměrováni za Sekund
Letní cestování bez starostí

Letní příslušenství

Slunečné dny se blíží a s nimi i čas výletů a dovolených. A protože vám chceme cestování zpříjemnit, nabízíme vybrané LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ se slevou až 20 %! Vyberte si z originálního příslušenství Citroën, které vám usnadní cestu a ochrání vůz i pasažéry.


Více informací
Akce platí u participujících autorizovaných prodejců Citroën od 1. 4. do 31. 8. 2019.
Citroën & Vy - věrnostní program

Citroën & Vy - věrnostní program

Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte nejbližší autorizovaný servis Citroën. V rámci akce Citroën & Vy pro Vás máme také další služby. Zavazujeme se nepr


Více informací
Výměna Filtru pevných částic

Výměna FAP

I v případě sofistikovaného systému používaného u některých vozů koncernu PSA, kdy je FAP spojen s oxidačním katalyzátorem, je cena 16 990 Kč na českém trhu zcela konkurenceschopná a naprosto vyváží všechny případné problémy spojené s neautorizovaným zás


Více informací
Slevy na hliníková kola

Slevy na hliníková kola

Dynamický design kol z dílny návrhářů Citroën propůjčí vašemu vozu osobitý a nanejvýš stylový vzhled. Chcete-li se odlišit, vyberte si z naší jedinečné nabídky!


Více informací
737x322_servis-2

Sezónní nabídka

Vše začíná baterií: ta zajišťuje start motoru a dodávku energie zařízením, která ji potřebují ke svému provozu: světla, alarm, vyhřívání, stěrače, hodiny, palubní počítač, autorádio a jiné. Nenechte si ujít výhodné ceny baterií již od 2 006 Kč.


Více informací
Top