Budete přesměrováni za Sekund

SUV KOMFORTNÍ TŘÍDY

SUV CITROËN C5 Aircross představuje novou generaci vozů SUV inspirovanou očekáváním profesionálních zákazníků. Vůz kombinuje nekompromisní design s unikátním know-how v oblasti komfortu, přizpůsobení a užitečných technologií. Nová vlajková loď značky je věrná programu Citroën Advanced Comfort® a nabízí bezkonkurenční pohodlí, příkladnou variabilitu a významné inovace, jakými jsou například odpružení s hydraulickými dorazy či velmi pohodlná sedadla Advanced Comfort. Dokonalé jízdní vlastnosti zajistí i ve zhoršeném terénu systém Grip Control s funkcí Hill Assist Descent, 20 asistenčních systémů řízení nebo 6 pokročilých technologií konektivity.

Impozantní styl
Impozantní styl

Nové SUV CITROËN C5 Aircross má jedinečný a elegantní design vyzařující energičnost. Vyšší světlá výška, velká kola a ochranné prvky Airbump® umocňují robustní a bezpečný vzhled SUV. Full LED přední světlomety a zadní 3D LED světla mu dodávají modernost a neotřelou eleganci. V kabině vozu oceníte zvýšený posez a propracovaný interiér pro dokonalý jízdní komfort.

Výjimečný komfort
Výjimečný komfort

Nové SUV CITROËN C5 Aircross je vybaveno odpružením s tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy Progressive Hydraulic Cushions®. Tento exkluzivní patent Citroën v podobě dvou hydraulických dorazů integrovaných do tlumičů zlepšuje kvalitu odpružení a nevyžaduje žádnou specifickou údržbu. Nové SUV CITROËN C5 Aircross je vybaveno multifunkčními sedadly Advanced Comfort, které poskytují optimální pohodlí díky kombinaci pěny s vysokou hustotou s vrstvou 15 mm strukturované pěny na povrchu. S vícebodovou masážní funkcí bude každá cesta jedinečným zážitkem.

Maximální prostor a variabilita
Maximální prostor a variabilita

Nové SUV CITROËN C5 Aircross nabízí největší zavazadlový prostor ve svém segmentu. Základních 580 l je možné posunutím sedadel zvýšit až na 720 l. Při sklopení zadních sedadel je umožněna přeprava předmětů dlouhých až 1,90 m. Nastavitelná výška podlahy zavazadelníku umožňuje vytvořit rovinu se sklopenými sedadly a přizpůsobí se výšce nákladu. Tři stejně široká zadní sedadla, samostatně sklopná a posuvná, jsou exkluzivní výsadou vozů Citroën. V neposlední řadě v kabině vozu oceníte 14 úložných prostor o celkovém objemu 33 l.

Asistenční systémy řízení a konektivita
Asistenční systémy řízení a konektivita

Asistenční systémy řízení umožňují bezpečnou jízdu za všech okolností. Highway Driver Assist, který je prvním krokem k poloautomnímu řízení, nabízí kombinaci adaptivního tempomatu s funkcí Stop & Go s aktivním systémem varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu. 6 technologií konektivity zahrnuje například 3D on-line navigaci nejnovější generace či funkci Mirror Screen kompatibilní s Apple CarPlayTM, MirrorLink nebo Android Auto, která vám umožní být neustále ve spojení.

BoiteEat8_18P17_597X500

Nová automatická převodovka EAT8
a motory poslední generace

Výkonné a úsporné motory

Nové SUV C5 Aircross nabízí řadu výkonných a úsporných motorů Euro 6.2 v kombinaci se šestistupňovou manuální převodovkou BVM6 nebo automatickou převodovkou EAT8 s 8 rychlostními stupni:

2 benzinové verze: PureTech 130 S & S BVM6 a PureTech 180 S & S EAT8
3 verze s dieselovým motorem: BlueHDi 130 S&S BVM6, BlueHDi 130 S&S EAT8 a BlueHDi 180 S & S EAT8.

8 stupňová automatická převodovka EAT8 nabízí plynulé řazení a až o 7 % nižší spotřebu paliva než šestistupňová automatická převodovka EAT6.

Rozměry Citroënu C5 Aircross

Délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm

Objem kufru

m3

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • / 4

C5 AIRCROSS V 360° TESTOVACÍ JÍZDĚ

Vyzkoušejte naše nové SUV Citroën C5 Aircross na vlastní kůži. V 360° videu se seznámíte nejen s designem a interiérem, ale také s technologiemi a dalšími chytrými asistenty v tomto voze. Stačí se jen pohodlně usadit a vyrazit na cestu!


20 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

Komfort a variabilita

Objevte Nové SUV CITROËN C5 AIRCROSS ve videu

TECHNOLOGIE

Objevte Nové SUV CITROËN C5 AIRCROSS ve videu

essaibis_cl.18.023.021_597x400.322156

ZKUŠEBNÍ JÍZDA S FIREMNÍM VOZEM

Vlastníte firemní vůz a chtěl byste si otestovat nový Citroën SUV C5 Aircross Business?Zarezervujte si zkušební jízdu u našich prodejců a vyzkoušejte si jedinečný komfort a modularitu a nejnovější technologie nového Citroënu SUV C5 Aircross Business

Přijďte se seznámit s novými tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadly Advanced Comfort!

Top