Budete přesměrováni za Sekund

VÍCE MOŽNOSTÍ

CITROËN C3 Aircross Business je kompaktní SUV nové generace. Je to nejpohodlnější a nejvariabilnější vůz ve své kategorii, který navíc disponuje velkým zavazadlovým prostorem. SUV CITROËN C3 Aircross Business nabízí své posádce optimální cestovní pohodlí zejména díky komfortním sedadlům a odpružení. Tento výjimečný vůz je navíc vybaven celou řadou užitečných technologií usnadňujících řízení.

Robustní a bezpečné
Robustní a bezpečné

SUV CITROËN C3 Aircross vyniká ve světě kompaktních SUV svou mohutností a originalitou. Jeho styl kombinuje robustní a ochranný vzhled podpořený velkými koly a vysokou kapotou zvýrazněnou chromovaným znakem Citroën, který přechází v dvojitou lištu lemující světla LED denního svícení.

Variabilní SUV
Variabilní SUV

CITROËN C3 Aircross příjemně překvapí velkoryse prostorným interiérem ojedinělým ve svém segmentu. Posunutím zadní lavice dělené 2/3 – 1/3 je možné již tak velký zavazadlový prostor dále zvětšit až na 520 l. Sedadlo spolujezdce je možné sklopit a převážet dlouhé nebo objemné předměty.

Maximální prostor
Maximální prostor

SUV CITROËN C3 Aircross Business kombinuje kompaktní karoserii se skutečně velkým vnitřním prostorem. Příjemný interiér, komfortní sedadla a specifické odpružení ho řadí mezi nejpohodlnější vozy ve své třídě. Kabina vozu nabízí 5 plnohodnotných míst s dostatečně velkým prostorem pro nohy i nad hlavou.

12 asistenčních systémů řízení
12 asistenčních systémů řízení

12 asistenčních systémů řízení, které usnadní každodenní život za volantem: zjednodušte si manévrování s vozem pomocí systému Park Assist, nechte se vést systémem rozpoznávání dopravního značení s doporučenou rychlostí, předcházejte nehodám se systémem varování před snížením pozornosti řidiče nebo s nouzovým automatickým brzděním. Jezděte bezpečně!

Boite_18ZZ3_597X500

6 výkonných motorizací

Motory PureTech a automatická převodovka EAT6

U verzí s benzinovými motory jsou PureTech 82 a přeplňované motory PureTech 110 S & S a PureTech 130 S & S součástí nové rodiny zážehových motorů. Tento typ motorizací přináší snížení spotřeby paliva a emisí CO₂. U vznětových verzí využívají motory BlueHDi 100 S & S technologii, která nepřetržitě zpracovává emise škodlivin, čímž splňuje normy Euro 6.2.

Automatická převodovka EAT6 „Efficient Auto Transmission“ je spojena s motory PureTech 110 S & S a BlueHDi 120 S & S. Tato převodovka nejnovější generace zaručuje nejvyšší kvalitu jízdy díky plynulému a rychlému řazení. Přináší řidičům snadnou a klidnou jízdu bez jakýchkoli omezení. Převodovka EAT6 je k dispozici se dvěma speciálními režimy, které lze volit přes ovladače u řadicí páky. Program „Sport“ upřednostňuje dynamický styl jízdy, zatímco program „Snow“ zlepšuje rozjezd a trakci v podmínkách s nízkou přilnavostí.

Rozměry Citroënu C3 Aircross

Délka

4154 mm

Šířka

1756/1976 mm

Výška

mm

Objem kufru

410 / 1289 m3

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • / 4

CITROËN C3 AIRCROSS V 360° TESTOVACÍ JÍZDĚ

Připravili jsme pro vás další zážitek v 360° testovací jízdě! Tentokrát vyzkoušíte kompaktní SUV Citroën C3 Aircross, které vyniká nejen svým robustním vzhledem, ale především neobyčejným komfortem a modularitou. Citroën klade velký důraz na bezpečí posádky a proto C3 Aircross nabízí 12 asistentů řízení a řadu vyspělých technologií.


12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

PROSTORNÝ & ULTRA PŘIZPŮSOBITELNÝ

Objevte SUV Citroën C3 Aircross ve videích!

Top