Budete přesměrováni za Sekund

VÍCEÚČELOVÝ, PRAKTICKÝ A PROSTORNÝ

PRO PROFESIONÁLNÍ VYUŽITÍ

CITROËN Berlingo Business splňuje všechny předpoklady, aby zaujal zákazníky z řad podnikatelů. Snoubí odvážný design, praktičnost i komfort. Bezezbytku naplňuje charakter programu CITROËN ADVANCED COMFORT® a přináší inovace, nové technologie i pohodlí pro všechny cestující. Díky svému robustnímu vzhledu a ladným liniím se stane CITROËN Berlingo Business dobrou vizitkou vašeho podnikání.

OSOBITÝ STYL
OSOBITÝ STYL

CITROËN Berlingo Business s vyšší a kratší kapotou, jasně identifikovatelnou širokou maskou, vertikálním čelním sklem, ochrannými prvky Airbump® a mlhovými světlomety s barevným lemováním dodává vašemu podnikání nový rozměr.

VARIABILITA
VARIABILITA

Sklopením 3 stejně širokých samostatně posuvných zadních sedadel vznikne zcela rovná podlaha. CITROËN Berlingo se dokonale přizpůsobí požadované konfiguraci. Po sklopení sedadla spolujezdce nabídne ve verzi XL až 4 000 l objemu úložného prostoru a možnost převážet více než 3 metry dlouhé předměty. 

18 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ
18 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

CITROËN Berlingo Business je vybaven nejnovějšími asistenčními systémy řízení, mezi kterými je důležité zmínit Head-up displej, Active Safety Brake nebo Park Assist. Tyto systémy zjednodušují řízení a pomáhají řidiči předcházet riziku nehod.

4 TECHNOLOGIE KONEKTIVITY
4 TECHNOLOGIE KONEKTIVITY

CITROËN Berlingo Business je vybaven kapacitním 8" displejem a nabízí nejnovější technologie mobilního připojení, mezi něž se řadí on-line navigační systém 3D s hlasovým ovládáním, funkce Mirror Screen či bezdrátové dobíjení chytrého telefonu. Maximální pocit jistoty během cest dodá služba Citroen Connect Box s paketem SOS volání a non-stop asistencí.

Boite-de-vitesses-EAT8_625x400

MOTORIZACE

VÝKONNÉ MOTORY POSLEDNÍ GENERACECITROËN Berlingo Business je k dispozici s celou řadou vysoce výkonných motorů.

Nová 8stupňová automatická převodovka EAT8, která je k dispozici u vznětového modelu BlueHDi 130 S&S, nabízí ještě vyšší komfort a dokonalý zážitek z jízdy.


18 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

KONCENTRACE UŽITEČNÝCH TECHNOLOGIÍ

CITROËN BERLINGO V 360° TESTOVACÍ JÍZDĚ

Pokud svůj čas trávíte aktivně a hledáte ideálního partnera, který podpoří vaši touhu po dobrodružství, právě jste ho našli. Je tu Citroën Berlingo a speciální 360° virtuální testovací jízda, kterou vás tentokrát bude provázet ultramaratonec a dálkový cyklista Aleš Zavoral. Výběr není náhodný, kdo jiný totiž může testovat tento prostorný a praktický vůz, který nabízí nepřebernou škálu možností přepravy osob i zavazadel. Jezdíte rádi na kole, na surfu, lezete po skalách nebo lyžujete? Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost , model Citroën Berlingo vás nezklame.

 

Více o sportovci Aleši Zavoralovi se dovíze na jeho blogu beranyduc.blogspot.com

2 DÉLKY

Citroën Berlingo Business je k dispozici ve dvou délkách, M a XL, které jsou obě v 5 i 7místném provedení a přinášejí cestujícím optimální pohodlí.

Délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm

Objem kufru

m3


Počet míst

hrubá hmotnost vozidla

kg

MODUTOP®

92L ÚLOŽNÝCH PROSTOR

Modutop® je velmi praktický stropní úložný prostor přístupný ze zadních sedadel nebo zavazadlového prostoru. Schránka je rozdělená a průsvitná, takže předměty uvnitř jsou dobře viditelné.

Modutop-Rangements_DSK_1500x600
Top