Budete přesměrováni za Sekund

Nový CITROËN C4 Cactus Business: výrazná změna u modelu C4 Cactus, která přejímá znaky sedanů segmentu C v oblasti technologií a motorizací, odlišující se svou jedinečností a nesrovnatelným komfortem. Nový CITROËN C4 Cactus je velmi pohodlný vůz, ideální pro ty z vás, kteří pravidelně cestují na dlouhé vzdálenosti nebo denně vyjíždějí na opakované kratší trasy.

Odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy®
Odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy®

Nový hatchback C4 Cactus je pro technologicky vyspělý komfort opatřen odpružením podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy®, které umožňují odfiltrovat a pohltit velké i drobné nedokonalosti povrchu, což vytváří dojem, že auto nad vozovkou doslova letí a současně je zajištěna stabilita karoserie a mimořádná dynamika

Sedadla Advanced Comfort
Sedadla Advanced Comfort

Inovativní design, kombinující pěnu s vysokou hustotou uprostřed sedadla a silnou texturovanou pěnu na povrchu, zajišťuje neustálou měkkost sedadla a oporu těla.

12 asistenčních systémů řízení
12 asistenčních systémů řízení

12 asistenčních systémů řízení zajistí bezpečnou jízdu za všech okolností: usnadněte si parkování se systémem Park Assist, nechte se vést systémem rozpoznání dopravního značení s doporučenou rychlostí a předcházejte riziku kolize díky systému varování před snížením pozornosti řidiče či nouzovému automatickému brzdění. Užívejte si jízdy v naprostém bezpečí.

Citroën Connect Nav s funkcí Mirror Screen
Citroën Connect Nav s funkcí Mirror Screen

Citroën Connect Nav je 3D on-line navigace nejnovější generace s hlasovým ovládáním a zobrazením informací v reálném čase jako například TomTom® Trafic.
Funkce Mirror Screen umožňuje zrcadlení aplikací mobilního telefonu kompatibilních s Apple CarPlayTM, MirrorLink nebo Android Auto přímo na displeji vozu.
Citroën Connect Box sdružuje služby nouzového a asistenčního volání s lokalizací, které jsou k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

625x500-C4-Cactus-Blanche-Moteur

5 MOTORIZACÍ NOVÉ GENERACE

EKO-EFEKTIVITA A POTĚŠENÍ Z JÍZDY

Nový CITROËN C4 Cactus Business v sobě snoubí skvělou ovladatelnost, zrychlení a radost z jízdy díky kombinaci lehkého a komfortního podvozku s nejnovější generací motorů. Tříválcové zážehové motory PureTech, které byly zvoleny motorem roku, a vznětové motory BlueHDi, splňují evropské normy Euro 6.2 zaměřené na snižování emisí NOx a spotřeby paliva.

Automatická převodovka EAT6 v kombinaci s motory PureTech 110 S & S a BlueHDi 120 S & S nabízí rychlé řazení převodových stupňů a vynikající plynulost jízdy. Nový CITROËN C4 Cactus Business je k dispozici rovněž s motorizací PureTech 130 S & S BVM6.

Rozměry Citroënu C4 Cactus

Délka

4170 mm

Šířka

1714/1979 mm

Výška

1480 mm

Objem kufru

348 / 358 m3

CITROËN C4 CACTUS V 360° TESTOVACÍ JÍZDĚ

Natočili jsme autobloggerku Věrku Petrů Vostrou při testování Citroënu C4 Cactus. Vyzkoušela hlasové ovládání v češtině, jízdní vlastnosti s tlumiči s hydraulickými dorazy® a nové komfortní sedačky v duchu koncepce Citroën Advanced Comfort. Nyní si můžete k Věrce „přisednout“ a vyzkoušet Citroën C4 Cactus v 360° testovací jízdě!

12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

OBJEVTE CITROËN C4 CACTUS VE VIDEU

Top