Budete přesměrováni za Sekund

7MÍSTNÉ MPV

CITROËN Grand C4 SpaceTourer Business nabízí to nejlepší z know-how značky Citroën z pohledu architektury, komfortu a technologií. Jeho elegantní, moderní a dynamické linie poukazují na silný charakter. C4 SpaceTourer Business nabízí svým zákazníkům profesionálům mimořádný komfort, modularitu a pohodlí, jakož i celou škálu technologií konektivity.

15 asistenčních systémů řízení
15 asistenčních systémů řízení

15 asistenčních systémů řízení, pro ještě větší bezpečí za volantem: snadnější manévrování se systémem Park Assist, pohodlnější řízení díky systému rozpoznávání dopravního značení nebo předcházení riziku havárie pomocí systému nouzového automatického brzdění či výstrahy před rizikem kolize.

Komfortní a pohodlné MPV
Komfortní a pohodlné MPV

Karoserie vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer nabízí optimální prostornost při zachování kompaktních rozměrů. Maximálně pohodlný CITROËN Grand C4 SpaceTourer byl přepracován pro snadnější nastupování a optimální prostor pro cestující i jejich zavazadla.

Maximální prostor a variabilita
Maximální prostor a variabilita

CITROËN Grand C4 SpaceTourer, to je 645 l zavazadlového prostoru s elektricky ovládaným víkem pátých dveří usnadňujícím nakládání… nebo až 704 l s posunutými sedadly. Hands–free ovládání zadních výklopných dveří umožňuje snadný přístup do zavazadelníku dokonce i s plnýma rukama! Klimatizace, velké množství odkládacích ploch či praktický stolek... Cestujte v těch nejkomfortnějších podmínkách!

Technologie konektivity
Technologie konektivity

CITROËN Grand C4 SpaceTourer nabízí cestujícím 3 systémy konektivity pro bezpečnou navigaci a propojení s digitálními přístroji. S technologiemi Citroën Connect Nav, Connect Box či Mirror Screen se nechte bezpečně vést, komunikujte… nebo pouze relaxujte!

Boite4_18K13_597X500

Automatická převodovka EAT8
nebo motor PureTech 130 S&S EAT6

Pro zajištění maximálního pohodlí a potěšení z jízdy je CITROËN Grand C4 SpaceTourer k dispozici s osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8 „Efficient Auto Transmission“. Převodovka EAT8 zajišťuje plynulejší řazení rychlostních stupňů a snižuje spotřebu paliva a emise CO2. Díky systému Stop & Start fungujícímu do 20 km/h a dvěma dodatečným převodovým stupňům snižuje spotřebu paliva až o 7 % ve srovnání s EAT6.

Díky vysokotlakému přímému vstřikování a turbodmychadlu nové generace s vyšší účinností (240 000 otáček za minutu) kombinuje tříválcový přeplňovaný motor PureTech 130 S&S EAT6 výkon zážehových motorů PureTech s účinností automatické převodovky EAT6 pro pohodlnější jízdu. Přináší nejlepší kompromis mezi nízkým točivým momentem a výkonem a dosahuje nejlepších hodnot na trhu: 95 % točivého momentu je k dispozici mezi 1500 a 3500 ot./min pro optimální použití za všech okolností.

Délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm

Objem kufru

m3

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • / 4

15 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ


15 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

Top