Budete přesměrováni za Sekund

Nový Citroën C3 je auto inspirujícího vzhledu, který vyniká svým jedinečným designem. Z hlediska komfortu je nový Citroën C3 vybaven novými sedadly Advanced Comfort a odpružením, které jej řadí na 1. místo ve své kategorii.  Moderní vůz s připojením na internet nabízí i 12 asistenčních systémů řízení pro usnadnění každodenního života.

12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ
12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

Nový Citroën C3 Business je vybaven 12 asistenčními systémy řízení, které přinášejí pomoc a větší bezpečí do každodenního života. Usnadňují manévry, napomáhají řízení a předcházejí rizikům nehod.

CITROËN
ADVANCED
COMFORT®
CITROËN
ADVANCED
COMFORT®

Pro ještě větší pohodu na palubě přináší nový Citroën C3 Business výhody z programu Citroën Advanced Comfort®. 100% inovace Citroën. 

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR O OBJEMU 300 LITRŮ
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR O OBJEMU 300 LITRŮ

Každodenní život je v novém Citroënu C3 Business velmi snadný. Díky středové odkládací přihrádce se uvolnilo maximum prostoru vepředu. Doplňuje ji velká odkládací přihrádka před sedadlem spolujezdce (6,25 l). A konečně je tu zavazadlový prostor o objemu 300 l, takže se posádka nemusí nijak omezovat se zavazadly.

NOVÁ NABÍDKA KONEKTIVITY
NOVÁ NABÍDKA KONEKTIVITY

Nový Citroën C3 Business nabízí nové, jednodušší a lépe čitelné služby s připojením na internet: Connect Assist (bezpečnost a asistence), Connect Nav (navigace) a Connect Play (infotainment). Cílem je zajistit snazší a intuitivní přístup k internetovým službám pro zákazníka a zároveň zaručit optimální bezpečnost, snadnější navigaci a maximální propojení.

UNIKÁTNÍ DESIGN

ROBUSTNÍ A ENERGETICKÝ VZHLED

Postoj a vzhled nového Citroënu C3 se vyvíjí směrem k větší dynamice a dává vozu přirozenou sílu. Pod jeho harmonickou siluetou vyjadřuje nová C3 robustnost. Svalnatější tvary zdůrazněné novými silnými grafickými prvky, nový Citroën C3 je jedinečný přístup.

EFEKTIVNÍ MOTORY

Nový Citroën C3 Business je nabízen s řadou motorů BlueHDi a PureTech Petrol, které poskytují potěšení z jízdy a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. Díky technologii BlueHDi, Citroën poskytuje účinnou a udržitelnou reakci na emise z dieselových motorů.

Motorisation-logo-FR_DSK_1500x600
Boite-EAT6_625x450

PŘEVODOVKY

V manuální převodovce je k dispozici nový Citroën C3 s motory PureTech 83 S&S a PureTech 110 S&S a s motorem BlueHDi 100 S&S. Nový Citroën C3 je k dispozici také v šestistupňové automatické převodovce EAT6 na motoru PureTech 110 S&S. Komfort použití a flexibilita převodovky EAT6 ještě zpříjemní všechny každodenní cesty. Automatická převodovka nové generace je stejně příjemná jako účinná!

PROSTORNÝ A KOMPAKTNÍ

IDEÁLNÍ V MĚSTSKÉM PROSTŘEDÍ

Nová Citroën C3 Business se svou délkou menší než 4 m je obzvláště pohyblivá, aby usnadnila všechny vaše výlety po městě. Má 5 dveří a 5 míst, díky kterým je praktický za všech okolností.

Délka

3996 mm

Šířka

1749/2007 mm

Výška

1474/1490 mm

Objem kufru

300000 / 922000 m3

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • / 4

12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

ADAS-FRONT-SENSOR-FR_315x425

PŘEDNÍ PARKOVACÍ ASISTENT

Tento systém, který má usnadnit řízení ve městě, tvoří 6 čidel předního parkovacího asistenta, které spouštějí zvukovou výstrahu.

ADAS-Angle-Mort_315x425

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Tento systém upozorňuje řidiče pomocí piktogramu ve zpětných zrcátcích na přítomnost jiného auta v mrtvém úhlu. Zařízení, které funguje na stejném principu jako čidla parkovacího asistenta, představuje velkou výhodu z hlediska bezpečnosti, například na městských dálnicích.

ADAS-AFIL_315x425

VAROVÁNÍ PŘED NEÚMYSLNÝM OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU

Tento systém umožňuje bojovat proti nedostatečné bdělosti nebo pouhé nepozornosti za volantem při rychlosti nad 60 km/hod. Pokud vůz přejede bílou čáru bez zapnutí směrového světla, spustí počítač systému alarm. Řidič je upozorněn zvukovým signálem a vizuálním varováním.

ADAS-Coffee-break2_315x425

VAROVÁNÍ PŘED RIZIKEM OSPALOSTI

Systém vyzve řidiče, že je čas udělat si přestávku. Varování přichází po 2 hodinách nepřetržitého řízení při rychlosti nad 65 km/hod.

ADAS-Regulateur-Vitesse_315x425

TEMPOMAT-OMEZOVAČ RYCHLOSTI ZOHLEDŇUJÍCÍ OMEZENÍ RYCHLOSTI

Tato funkce doporučuje nastavit rychlost zjištěnou na dopravní značce do tempomatu nebo omezovače rychlosti.

ADAS-Reconnaissance-Panneaux_315x425

SYSTÉM ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ S DOPORUČENOU RYCHLOSTÍ

Systém průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním značením a zjištěné údaje zobrazuje na displeji ve voze. Tato rychlost může být nastavena do tempomatu nebo omezovače rychlosti. Funguje v celém rozsahu rychlostí. Systém rovněž přečte značky s koncem nejvyšší povolené rychlostí.

ADAS-Active-Safety-Break_315x425

ACTIVE SAFETY BRAKE

Tento systém snižuje riziko kolize s překážkou vepředu. Funguje při rychlosti od 5 km/hod., dokáže rozeznat nehybné nebo pohyblivé předměty či chodce. Pokud řidič po varování před rizikem kolize nijak nereaguje, systém automaticky aktivuje brzdy.

ADAS-Alerte-Attention-Conducteur_315x425

VAROVÁNÍ PŘED SNÍŽENÍM POZORNOSTI ŘIDIČE

Tento systém vyhodnocuje stav bdělosti řidiče prostřednictvím odchylky dráhy vozu od vodorovného značení na silnici. Tato funkce je zvláště vhodná na dálnicích při rychlostech nad 65 km/hod.

ADAS-Commutation-Feux_315x425

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Tento systém zajištuje automatické přepínání dálkových světel na potkávací podle okolního provozu, jakmile je zjištěna přítomnost vozu.

ADAS-ADML_315x425

HANDS-FREE PŘÍSTUP A STARTOVÁNÍ

Tento systém umožňuje odemknout/zamknout a nastartovat vůz a ponechat si přitom klíč v kapse. Jakmile se řidič přiblíží k vozu, auto ho rozpozná.

ADAS-Camera-Recul_315x425

ZPĚTNÁ PARKOVACÍ KAMERA

Kamera po zařazení zpátečky umožní zobrazit na hlavním displeji pohled na situaci za vozem. Na obrazovce se zobrazí barevné čáry, které vymezují vzdálenost vozu od případné překážky. Výsledkem je skutečně lepší výhled pro usnadnění manévrování.

ADAS-Aide-Demarrage-Pente_315x425

ASISTENT PRO ROZJEZD DO SVAHU

Tento pomocník usnadňuje rozjezd do svahu. Zabrání nežádoucímu posunu vozu po uvolnění brzdového pedálu a funguje při sklonu větším než 3 %, kdy udržuje vůz na místě po dobu dvou vteřin.

ConnectedCAM_625x450

CONNECTEDCAM CITROËN®

Nový Citroën C3 využívá technologii ConnectedCAM Citroën®. Tato zabudovaná kamera s připojením na internet umožňuje fotit a natáčet (až 20 vteřin trvající záběr) věci kolem a sdílet je prostřednictvím bezplatné aplikace ConnectedCAM Citroën® nebo si je uložit do paměti.

97 KOMBINACÍ INDIVIDUALIZACE

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ NOVÝ CITROËN C3 VLASTNÍM PŘEDSTAVÁM

Personnalisation-C3-Business_1500x400

Nový Citroën C3 nabízí osobnost plnou barev, ve svém segmentu se nepodobá žádnému jinému vozu. Svou osobitost staví především na svém potenciálu úprav na míru: nabízí až 97 kombinací barvy karoserie a vnějších prvků. Balíček Pack Color tvoří barevné prvky zahrnující lišty kolem mlhovek a kolem prvků Airbump®. U nového Citroënu C3 doplňuje černou, bílou a červenou barvu nový odstín Emeraude Anodisé.

Top