Budete přesměrováni za Sekund

SUV KOMFORTNÍ Ë-TŘÍDY

SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid Business je první hybridní model značky, který je inspirovaný potřebami profesionálních zákazníků. Spojuje výhody elektromotoru s flexibilitou spalovacích motorů. V plně elektrickém režimu má dojezd až 50 km při rychlosti do 135 km/h (měřeno metodou WLTP – emise CO2 do 39 g*). SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid se snadno dobíjí, zachovává si veškeré přednosti spalovacích verzí a je obohacen o specifika, jako jsou speciální rozhraní, asistenční systémy řízení ve spojení s inovativními technologiemi připojení a Ë-KOMFORT. V plně elektrickém režimu nabízí naprosto ojedinělý akustický komfort. SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid Business je vybaven sedadly Advanced Comfort, nabízí nevídanou variabilitu vnitřního uspořádání a velkou kapacitu zavazadlového prostoru od 460 l až do 600 l.

*Odhadované údaje mají pouze informační charakter a podléhají probíhající homologaci dle metody WLTP.

Snadné dobíjení
Snadné dobíjení

Při klasickém připojení ze zásuvky se baterie dobíjí přes noc a v závislosti na typu zásuvky se doba nabíjení pohybuje v rozmezí 4 až 7 hodin. Pokud máte 32A Wallbox, baterie se dobije za méně než 2 hodiny. Nabíjecí zásuvka na levé straně vozidla je vybavena LED indikátorem pro vizuální kontrolu nabíjení.

Specifické rozhraní
Specifické rozhraní

SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid je vybaveno konfigurovatelnou přístrojovou deskou zobrazující informace specifické pro hybridní vůz. Na 8″ dotykovém displeji vozu jsou k dispozici informace o toku energie a spotřebě, pomocí voliče můžeme změnit jízdní režim na ZEV, Hybrid či Sport a v bezrámovém elektrochromatickém zpětném zrcátku nalezneme ukazatel chodu v režimu nulových emisí.

Ë-COMFORT
Ë-COMFORT

Jízda v plně elektrickém režimu ve spojení s vrstveným čelním sklem zajišťuje novému SUV C5 Aircross Hybrid maximální akustický komfort. Pro ještě větší pohodlí na cestách je vůz vybaven širokými sedadly zaručujícími dobrý posez, přičemž ta přední mohou být vyhřívaná. SUV C5 Aircross Hybrid Business se vyznačuje největší variabilitou vnitřního prostoru ve svém segmentu a disponuje velkým objemem zavazadlového prostoru od 460 l až do 600 l.

Konektivita
Konektivita

S hybridním SUV C5 Aircross můžete plně využívat výhod pokročilých technologií mobilního připojení Connect Play, Citroën Connect Box včetně Pack SOS & Assistance, bezdrátového nabíjení chytrých telefonů, Citroën ConnectCAM® a on-line navigačního systému Connect Nav speciálně přizpůsobeného elektrickým vozům (zobrazuje nabíjecí stanice v okolí a další praktické informace).

Boitedevitesse2Pros_CL.029.003_597X500

NOVÁ PŘEVODOVKA Ë-EAT8

C5 Aircross Hybrid SUV kombinuje benzinový motor PureTech 1.6 180 S&S s elektrickým motorem o výkonu 80 kW.

V plně elektrickém režimu nulových emisí má vůz dojezd až 50 km při rychlosti do 135 km/h (odhadovaný údaj, který podléhá probíhající homologaci dle metody WLTP). Osmistupňová převodovka nové generace Ë-EAT8 má optimalizované řazení se schopností rekuperace, díky čemuž se při brzdění motorem baterie dobíjí.

ROZMERY CITROËNU C5 AIRCROSS

Délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm

Objem kufru

m3

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • / 4

TECHNOLOGIE

20 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

Top