Budete přesměrováni za Sekund

ŘÍZENÍ ELEKTROMOBILU: CO JE JINAK?

JaugeEnergieEC4_20L30_635X300

JÍZDA V POHODLÍ

Díky 100% elektrické jízdě oceníte absenci vibrací a zápachu, ticho a snadné použití. Pak jste obklopeni bublinou pohodlí a klidu.

Možná se divíte, zda autonomie bude dostatečná k pokrytí vašich potřeb.

Nebojte se: přibližně dvě třetiny řidičů cestují v pracovních dnech méně než 50 km denně, přičemž mezi městem a silnicí je spravedlivý rozdíl. S dojezdem až 350 km (standard WLTP) budou naše elektromobily vyhovovat většině vašich potřeb.

eC4-Trappe-Charge

ZPŮSOBY DOBÍJENÍ

Elektromobil CITROËN lze kdekoli snadno dobít. Doma nebo na pracovišti, prostřednictvím běžné domácí zásuvky či wallboxu, u veřejné dobíjecí stanice, na parkovišti nebo třeba na dálnici. Doba dobíjení se liší v závislosti na daném voze a zvoleném typu nabíjení.
CoutsALusage_EBerlingo-366491_635X300

PROVOZNÍ NÁKLADY

Používání elektrického vozu přináší řadu každodenních úspor:
  • Náklady na používání elektrického vozu (bez nákladů na elektrickou energii) jsou přibližně o 30 % nižší v porovnání s vozem se spalovacím motorem (včetně prodloužené záruky, pravidelné údržby a opotřebení dílů), údržba je výrazně jednodušší a návštěvy servisu jsou méně časté.
  • Osvobození od dálniční známky.
  • Optimalizace nákladů na vlastnictví a případná dotace na pořízení vozu.
  • Parkování v Praze na většině míst je zdarma.

 

DAŇOVÉ ZVÝHODNĚNÍ

V ČR sledujeme aktuální vývoj situace na poli motivačních pobídek.

FiscaliteAttractive_CL.20.026.043_500X550

OSOBNÍ ELEKTROMOBILY CITROËN

                                                  

Citroën AMI 100% ëlectric

AMI je vhodný vůz na krátké trasy, splňuje nároky moderní mobility a je šetrný k životnímu prostředí.

Je dvoumístný, 100% elektrický, velmi kompaktní a přizpůsobitelný. Tento malý elektromobil je možné řídit od 17 let s řidičským průkazem skupiny B1 a v některých zemích funguje jeho pronájem prostřednictvím Free2Move.
AMI
eC4

CITROËN ë-C4 100% ëlectric

Nový 100% elektrický CITROËN ë-C4 umožňuje každodenní jízdu v plně elektrickém režimu, je dokonale izolovaný od ruchu okolního prostředí a zajistí nebývale komfortní cestování: zbavíte se všech rušivých elementů. Tichý provoz, plynulá jízda, radost z řízení, dokonalé odpružení, pohodlná sedadla Advanced Comfort, absence vibrací, příkladná ergonomie a snadné ovládání displejů i specializovaných služeb, to vše přispívá ke zvýšení cestovního komfortu pro všechny pasažéry.

Nový Citroën ë-Berlingo 100% ëlectric

CITROËN, který se počínaje rokem 1996 stává průkopníkem v oblasti rekreačních vozidel, rozvíjí svou nabídku elektrifikovaných vozů o elektrickou verzi modelu Berlingo. Tento rodinný vůz se vyznačuje maximálně variabilním uspořádáním, velkým zavazadlovým prostorem a praktickými odkládacími plochami.

Ve 100% elektrickém voze CITROËN ë-Berlingo najdou všichni vyznavači aktivního života i zastánci šetrného přístupu k životnímu prostředí bez ohledu na věk ideálního praktického i všestranného partnera. ​​Díky němu si budou moci bez omezení užívat svých volnočasových aktivit naplno.
635x300-eBerlingo-RoadTrip
eSpaceTourer

Citroën
ë-SpaceTourer 100% ëlectric

Nový 100% elektrický CITROËN ë-SpaceTourer je stejně pohodlný při jízdě ve městě i na dálnici a pohodlně přepraví vaše blízké i firemní zákazníky. Je stejně variabilní jako konvenční spalovací verze, má nezměněný vnitřní prostor i maximální zatížení a identické asistenční systémy řízení.

CITROËN ë-SpaceTourer je k dispozici ve 3 délkách a umožňuje neomezený vjezd do nízkoemisních zón evropských měst.

Citroën
ë-Jumpy Combi 100% ëlectric

Citroën ë-Jumpy Combi 100% ëlectric je ideálním partnerem pro potřeby profesionálů v přepravě lidí v městských a příměstských oblastech: s referenční autonomií (až 330 km) může přepravit až 9 osob v komfortním režimu.

Robustní a funkční, nabízí mnoho konfigurací sedadel a la carte.
Jumpy_635X300

UŽITKOVÉ ELEKTROMOBILY CITROËN

Cargo_CL-21.014.019_635X300

AMI CARGO

My Ami Cargo reaguje na nové logistické výzvy místních servisních společností.

Ultrakompaktní, nabízí inovativní design interiéru: objem zatížení 400 l, užitečné zatížení 140 kg, vertikální stěna oddělující prostor řidiče a ložnou plochu, modulární horní police, která může fungovat jako kancelář, plochá podlaha se 2 úrovněmi, uzavřené skladování vzadu. Zachovává si všechny výhody elektrické (snadné dobíjení, autonomie až 75 km ...) a nabízí širokou škálu příslušenství

Citroën ë-Berlingo Van 100% ëlectric

Nový Citroën ë-Berlingo Van 100% ëlectric poskytuje řemeslníkům, obchodníkům nebo řidičům dodávek konkrétní řešení nových výzev mobility v regulovaných městských oblastech, ale také ve venkovských oblastech, což vám umožní zajistit si cestování v bezprecedentním pohodlí a zároveň kontrolovat vaše náklady na používání.
eBerlingo-Van
eJumpy

Citroën
ë-Jumpy 100% ëlectric

Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric je ideálním elektrickým partnerem pro splnění městských a příměstských potřeb mobility všech profesionálů díky své referenční autonomii, rychlému nabíjení až 80% za 30 minut.

Bez kompromisů v užitečných službách a vybavení nabízí výhody jízdy v komfortním režimu a nabízí přístup ke službám, které usnadňují každodenní život v elektroetrické síti.

Citroën
ë-Jumper 100% ëlectric

Citroën nabízí 100% elektrickou transformaci své dodávky Citroën Jumper. Nový Citroën ë-Jumper 100% ëlectric nabízí téměř stejné služby modularity, vnitřního prostoru, nosností a jízdních pomůcek a dodává se v několika délkách a výškách. Umožňuje tak co nejlépe reagovat na ekologické potřeby v některých aglomeracích.
eJumper
EJumpyHydrogen_CL-21.030.004_635X300

Nový Citroën
Hydrogen Ë-Jumpy

Kombinace baterií s vodíkovým palivovým články citroën ë-Jumpy Hydrogen umožňuje větší autonomii v elektrickém režimu. S více než 400 km autonomie a tankování vodíku za méně než 3 minuty, Citroën designuje užitkové vozy zítřka.
Top