Budete přesměrováni za Sekund

PROHLÉDNĚTE SI NOVÝ JUMPY NA VIDEU

Díky optimalizované architektuře nabízí nová generace vozu CITROËN Jumpy lepší užitné vlastnosti, vyšší komfort a maximální bezpečnost. Vůz využívá nejmodernější technologie asistenčních systémů řízení, je poháněn výkonnými motory a pro všechny živnostníky se tak stává ideálním pracovním partnerem.

Je k dispozici ve 3 délkách karoserie, za příplatek může být vybaven bočními posuvnými dveřmi s hands-free ovládáním.

• Užitečná hmotnost vozu může být až 1400 kg
• Užitečný objem 6,6 m3
• Užitečná délka až 400 cm
• Užitečná šířka mezi podběhy kol 125 cm

DESIGN & ROZMĚRY

Vzhled vozu Citroën Jumpy v sobě spojuje typické rysy užitkového vozu s prvky modelů SUV. Jeho harmonický, neokázalý design a vyvážené tvary navozují pocit jistoty a odolnosti. A jeho charakter? Energický a současně důvěryhodný! Dominantou přední části je krátká horizontální kapota s výraznými širokými světlomety umístěnými v bezpečné výšce, která vévodí svému okolí a řidiči dodává pocit jistoty a kontroly.

Délka

mm


užitečná délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm


užitečná výška

mm

užitečný objem

m3


užitné zatížení

kg


hrubá hmotnost vozidla

kg

Jumpy Design Rouge Aire de Stockage

MAXIMÁLNĚ EFEKTIVNÍ VŮZ

Efektivní konstrukce nového vozu CITROËN Jumpy zohledňuje veškeré požadavky na funkčnost, praktičnost i ergonomii moderního užitkového vozu a přizpůsobí se veškerým profesním potřebám. Modulární platforma poslední generace vychází z podvozku modelů C4 Picasso a SpaceTourer.

Užitečná hmotnost vozu může být až 1400 kg, užitečný objem 6,6 m3, užitečná délka 400 cm a na tažné zařízení můžete připojit náklad o hmotnosti až 2,5 t. Nový CITROËN Jumpy je nabízen ve třech délkách karoserie, které kombinují dvě délky rozvoru (292 cm a 327 cm) a zadních převisů (80 cm a 115 cm).

Jumpy-CityVan-2019

3 DÉLKY A NAPROSTÁ VŠESTRANNOST

CITROËN Jumpy je k dispozici ve třech délkách karoserie. Kromě dvou běžných verzí – L2 (495 cm) a L3 (530 cm) nabízí také novou unikátní kompaktní verzi L1, která měří pouhých 460 cm.

Verze L1 má, stejně jako zbylé dvě délky, užitečnou hmotnost až 1400 kg.

Jumpy Rouge de dos hauteur 1,90

VÝŠKA DO 190 CM: NEOMEZENÝ PŘÍSTUP NA VŠECHNA KRYTÁ PARKOVIŠTĚ A DO PODZEMNÍCH GARÁŽÍ

Žádná další omezení! Výška vozu CITROËN Jumpy nepřesáhne u verzí L1 a L2 190 cm (194 cm u verze L3), což mu umožňuje neomezený vjezd do podzemních garáží i přístup na všechna parkoviště, kam vozy obdobného typu obvykle nezajedou.

Při návštěvách zákazníků již nemusíte parkovat v druhé řadě a riskovat nepříjemnosti nebo dokonce pokutu. Nyní můžete zaparkovat v podzemní garáži svého zákazníka nebo v jakémkoliv obchodním centru.

.

MAXIMÁLNÍ VARIABILITA

DOKÁŽE NEMOŽNÉ

Jako dokonalý partner nabízí CITROËN Jumpy přizpůsobení nejrůznějším profesním potřebám – například stavebním firmám, řidičům spedičních společností i klientům, kteří se pohybují výhradně ve městech.
635x300-Jumpy-Worker-Charge

PAKET STAVBA

Tento paket je určený pro firmy a živnostníky rozvážející materiál či pra-covníky po stavbách nebo jiných hůře přístupných místech:

  • 3 místa vepředu se systémem Moduwork* pro efektivnější přepravu.
  • Grip Control, vyšší světlá výška (+ 20 mm) a ochranný kryt pod mo-torem pro lepší jízdní vlastnosti ve ztížených podmínkách.
  • Užitečné zatížení zvýšené na 1 400 kg pro větší praktičnost.

*U běžných furgonů a furgonů s vestavbou 3 sedadel ve 2. řadě.

635x300-Jumpy-Driver-Route

TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Profesionální řidiči, kteří tráví za volantem dlouhé hodiny a často rozvážejí zboží po městě i mimo něj zajisté ocení:

  • Citroën Connect Nav se zobrazením na dotykovém 7" displeji pro jednodušší dosažení zvoleného cíle.
  • Zpětnou parkovací kameru Top Rear Vision s vizualizací 180°, přední a zadní parkovací asistent nebo vnější zpětná sklopná zrcátka pro snazší manévrování.
  • Systém sledování mrtvého úhlu, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu či varování před snížením pozornosti řidiče pro prevenci rizik srážky.
  • Systém snímání dopravních značek se zobrazením povolené rychlosti, automatické přepínání dálkových světel a mlhové světlomety pro bezpečnější jízdu.

MOBILNÍ KANCELÁŘ

Ti, kteří jezdí hlavně po městě a vyžadují lehkou ovladatelnost a snadné parkování, uvítají tyto přednosti kompaktní verze L1:.

  • Verze L1 v délce 460 cm disponuje užitečným objemem až 5,1 m3.
  • Zpětná parkovací kamera Top Rear Vision s vizualizací 180°, přední a zadní parkovací asistent či vnější sklopná zrcátka pro snazší manévrování.
  • Systém sledování mrtvého úhlu, hands-free přístup a startování vozu, mlhové světlomety a Citroën Connect Nav na dotykovém 7" displeji pro komfortnější řízení.
Jumpy-CityVan

KOMFORT

NOVÝ PŘÍSTUP K ERGONOMII

Jumpy Confort de Conduite

Kabina nového vozu CITROËN Jumpy vyniká svou propracovanou ergonomií a řidič má ze zvýšené pozice dobrý přehled o situaci na vozovce. Podélně a výškově nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce zaručují pohodlí na vysoké úrovni a nastupování do vozu usnadňuje praktický stupínek. Prosklená* dělicí přepážka pomáhá tepelně izolovat a odhlučnit kabinu, čímž zaručuje pohodlnější podmínky pro řízení. Všechny tyto přednosti přijdou při dlouhých cestách určitě vhod.

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

Jumpy-Chantier

KOMFORT JÍZDY

Jízdní nápravy vozu CITROËN Jumpy vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení.

Vpředu je CITROËN Jumpy vybaven zesílenou nápravou Pseudo McPherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny, díky níž se užitečná hmotnost vozu může zvýšit až na 1400 kg. Nápravové prvky jsou uzpůsobené k přestavbě na 4×4, kterou provádí specializovaná firma Dangel.

Jumpy Bureau Mobile Moduwork

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE S HANDS-FREE OVLÁDÁNÍM

Máte plné ruce? Žádný problém! Boční posuvné dveře s hands-free ovládáním (k dispozici podle zvolené verze a úrovně výbavy) můžete bezkontaktně otevřít i zavřít, což je v segmentu užitkových vozů naprosto ojedinělé. Stačí mít při sobě klíč, zasunout nohu pod okraj zadního nárazníku a auto se odemkne a automaticky se otevřou dveře na té straně, kde stojíte.

Stejně tak se dveře zavřou a zamknou, jakmile se od vozu vzdálíte. Tento doplněk na přání vám usnadní nakládku i vykládku a vy nebudete muset své zboží odkládat.

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

Jumpy_Blanc_Ouverture_Portes_laterale

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE S HANDS-FREE OVLÁDÁNÍM

Máte plné ruce? Žádný problém: díky funkci „boční posuvné dveře s hands-free ovládáním“ můžete boční posuvné dveře bezkontaktně otevřít a zavřít, což je v tomto segmentu věc zcela nevídaná. Stačí zasunout nohu pod okraj zadního nárazníku a auto se odemkne a automaticky se otevřou dveře na té straně, kde stojíte.

Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou, jakmile se od vozu vzdálíte. Tato funkce vám usnadní nakládání a vykládání vozu, když máte plné ruce.

*Podle verze výbavy

Jumpy Chargement sacs de ciment

PRAKTICKÝ POMOCNÍK PRO VAŠE PODNIKÁNÍ!

CITROËN Jumpy je ideálním partnerem pro řemeslníky a podnikatele hledající pracovní nástroj, který jim usnadní život. Šikovný, moderní a funkční – CITROËN Jumpy je určen pro široké spektrum profesí. Ať jste umělec, doručujete zboží, pracujete ve stavebnictví nebo ve službách, bezpochyby najdete CITROËN Jumpy, který bude vyhovovat právě vám!

VÝBAVA & UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

Jumpy Cabine Intérieure Technologies

CITROËN Jumpy nabízí pohodové, snadné a bezpečné řízení. Z pohledu řidiče i spolucestujícího jistě oceníte například hands-free přístup a startování vozu nebo bezkontaktní otevírání bočních elektricky posuvných dveří.

Jumpy-Connect-Nav-2019

CITROËN CONNECT NAV

Nejnovější 3D on-line navigační systém Citroën Connect Nav umožňuje hlasové ovládání navigace, telefonu a médií, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, umístění čerpacích stanic (včetně cen pohonných hmot) či parkovišť a rovněž informace o počasí.

Jistě oceníte i doplňkovou službu hlášení nebezpečných úseků, která vás v průběhu cesty informuje o úsecích častých nehod nebo o rizikových místech.

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.
Jumpy Technologie Mirror Screen

MIRROR SCREEN

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? Aplikace svého chytrého telefonu kompatibilní s Apple CarPla-yTM, MirrorLink® nebo Android Auto můžete díky funkci Mirror Screen zobrazovat a ovládat přímo na dotykovém 7" displeji vozu.

MOTORY

VÝKONNOST A ŠETRNÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Jumpy-Engines

CITROËN Jumpy je nabízen s motorizacemi o výkonu od 100 k do 180 k. Jedná se o úsporné dieselové motory nové generace Euro 6 BlueHDi s optimalizovanou spotřebou a nízkými emisemi CO2, které patří mezi nejnižší v segmentu užitkových vozů (BlueHDi 115 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou: 5,1 l/100 km a 133 g CO2/km).

Top