Budete přesměrováni za Sekund

CITROËN JUMPER

Historie užitkových vozů CITROËN se začala psát počátkem 20. století. Značka působí v segmentu lehkých užitkových vozů od roku 1928 a od té doby představila řadu průkopnických vozů, jako například C4 Van, Type H či 2 CV Van. Dnes přichází s novým řešením, které je více než kdy dřív přizpůsobené každodenním profesním potřebám firemních zákazníků

DESIGN & ROZMĚRY

Jumper-Cabanes

CITROËN Jumper je charakteristický výrazným moderním designem zaměřeným na funkčnost a pohodlí. Robustní přední část vozu se světlomety vybavenými denním LED svícením vypovídá o jeho dynamice. Optimální ergonomické uspořádání kabiny vozu usnadňuje život za volantem a ideální poměr užitečného objemu a vnějších rozměrů zjednodušuje každodenní manipulaci s nákladem.   

DESIGN & ROZMĚRY

CITROËN Jumper je robustní a spolehlivý vůz, který je k dispozici v několika verzích:  

  • 4 délky (L1, L2, L3, L4)
  • 3 rozvory  (3 m, 3,45 m, 4,04 m)
  • 3 výšky (H1, H2, H3)

Celkem řada CITROËN Jumper nabízí 8 variant karoserie s užitečným objemem od 8 do 17 m3 u verze Furgon a 5 až  9 míst u verze Combi.

  • užitný rozměr
  • vnější rozměry

užitečná délka

mm


užitečná výška

mm


užitná vnitřní šířka

mm

vnější délka

mm


vnější výška

mm


vnější šířka

mm

užitečný objem

m3


užitné zatížení

kg


hrubá hmotnost vozidla

kg

MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

REFERENCE

Jumper-Chargement

 NÁKLADOVÝ PROSTOR

 

Zadní dvoukřídlé dveře se otevírají do úhlu 96° nebo 180° a usnadňují tak manipulaci s nákladem. V otevřené poloze je drží mechanismus vzpěr, které je možné uvolnit. Na přání lze objednat i otevírání dveří do úhlu 270°. V této poloze pak křídla dveří na bocích vozu přidržují speciální závěsy.

Plechová přepážka oddělující kabinu od nákladového prostoru chrání řidiče a spolujezdce před nežádoucím posunem nákladu a hlukem.

Největší užitečná šířka v kategorii:

● mezi podběhy kol (1,42 m)

● mezi bočními stěnami (1,87 m)

● užitečný objem 8 až 17 m3

Jumper-Seuil-Chargement

NÁKLADOVÁ HRANA

CITROËN Jumper může být vybaven zadním odpružením s pneumatickým nastavením výšky, které kompenzuje zatížení vozu. Tlačítky na palubní desce lze během nakládky nastavit výšku podlahy ložného prostoru.

Jumper-PLC

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE

UŽITKOVÝ VŮZ NAVRŽENÝ PRO SNADNOU MANIPULACI S NÁKLADEM

Díky dvěma bočním posuvným dveřím* lze náklad pohodlně vyložit a naložit na jakémkoliv místě. Podle zvolené verze je šířka otvoru bočních posuvných dveří 1,075 m nebo 1,250 m a výška 1,485 m  nebo 1,755 m.

*Druhé boční posuvné dveře jsou k dispozici na přání.

VARIABILITA & KOMFORT

NA MÍRU VAŠÍ PROFESI

Řada užitkových vozů CITROËN inspirovaná potřebami profesionálních zákazníků zůstává neměnná a věrná filozofii značky „Inspired by Pro“. Podobně jako u menších modelů Berlingo Van a Jumpy je i řada Jumper přizpůsobena potřebám různých profesí a způsobům využití vozu.
Jumper-Driver-Ville

INSPIRACE: JUMPER DRIVER

Tato nadstandardní výbava je určená pro zákazníky, kteří tráví za volantem hodně času, například rozvozem zboží ve městě či příměstských oblastech.

● Active Safety Brake a varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (k dispozici později), LED denní svícení, automatické stěrače
● Komfortní výbava: dotykový 5" displej s navigací a USB portem, přední mlhové světlomety
● Zadní parkovací kamera pro snazší manévrování s vozem

Jumper-Worker-Chantier

INSPIRACE: JUMPER WORKER

Zákazníky, kteří potřebují převážet materiál a dělníky na mnohdy obtížně přístupná staveniště zaujmou specifické prvky výbavy.

● Plechový kryt motoru, přední a zadní zástěrky
● Lepší mobilita s inteligentním protiprokluzovým systémem, univerzálními pneumatikami a systémem kontroly rozjezdu do kopce Hill Assit Control
● Komfortní výbava: klimatizace vpředu s chlazenou schránkou spolujezdce, audio systém Bluetooth s USB vstupem, tempomat a omezovač rychlosti

KOMFORT NA MÍRU

CITROËN Jumper byl navržen v souladu s programem Citroën Advanced Comfort®. Díky velkorysému prostoru, praktickému uspořádání, velkému množství důmyslných odkládacích prostor, pohodlným sedadlům, propracované akustice a pohodlnému odpružení nabízí CITROËN Jumper vynikající úroveň komfortu pro řidiče i posádku vozu.
Jumper-Support-Tablette

NASTAVITELNÁ PSACÍ PODLOŽKA

Kabina vozu vám rovněž posouží jako pohodlná kancelář – nastavitelná psací podložka* vám umožní vyřídit objednávky a můžete ji použít i pro svůj smartphone či tablet...

*K dispozici na přání.

Jumper-Confort-Tablette-Integree

STOLEK Z OPĚRADLA PROSTŘEDNÍHO SEDADLA

Prostřední přední sedadlo má v zadní straně opěradla integrovaný stolek. Sklopením opěradla se kabina vozu promění v mobilní kancelář.

520x293_Jumper_Confort_9.jpg

DŮMYSLNÉ ODKLÁDACÍ PLOCHY

Kabina vozu CITROËN Jumper je vybavena řadou praktických odkládacích míst jako jsou například chlazená a uzamykatelná odkládací schránka spolujezdce, přihrádka v horní části palubní desky nebo držáky na nápoje.

Jumper_BVM

ŘADICÍ PÁKA INTEGROVANÁ V PALUBNÍ DESCE

Řadicí páka ve voze CITROËN Jumper je pro větší komfort řízení umístěná přímo na palubní desce.

747x322-citroen-jumper-combi-habitabilite.103015.72

VERZE KOMBI

Již nemusíte volit mezi počtem míst ve voze a velikostí nákladového prostoru: ve verzi CITROËN Jumper Combi s prodlouženou kabinou* může cestovat až 6 osob a současně tato verze nabízí optimální přepravní kapacitu.


*Podle zvolené verze.

502_Siege_Jumper_confort

BEDERNÍ OPĚRKA

Přední sedadla vybavená loketní a bederní opěrkou poskytují řidiči maximální pohodlí během jízdy. Sedadlo řidiče je navíc vybavené i nastavitelným odpružením.

520x293_Jumper_Confort_12.jpg

USB PORT

USB port na palubní desce umožňuje nabíjet nejrůznější přenosná zařízení.

VÝBAVA & TECHNOLOGIE

Jumper-TdB-BVM

Funkční a praktický CITROËN Jumper je technologicky vyspělý vůz. V souladu se současnými trendy je vybavený celou řadou asistenčních systémů, s nimiž je řízení v běžném každodenním provozu bezpečnější a řidič má za volantem větší pocit jistoty.

● Riziku nehody předchází s pomocí systémů: Active Safety Brake či systém sledování mrtvého úhlu, který zohledňuje připojení přívěsu (k dispozici později)
● Řízení usnadňuje systém inteligentní protiprokluzový systém, kontrola rychlosti při jízdě z kopce, tempomat a omezovač rychlosti
● Manévrování s vozem usnadňuje zadní kamera a parkovací senzory.

MOTORY

Citroën JumperCITROËN Jumper, který je vybaven motory euro 6.2, splní veškerá očekávání a je přizpůsoben jízdě ve městě i mimo něj. Nabízí dynamický jízdní projev, příjemné řízení a optimalizované provozní náklady.

Účinné a úsporné motory poslední generace jsou k dispozici ve 3 výkonových variantách od 120 do 165 k:  BlueHDi 120 S&S MAN6, BlueHDi 140 S&S MAN6, BlueHDi 165 S&S MAN6.

 

Top