Budete přesměrováni za Sekund
KOMFORT NA PALUBĚ VOZU
KOMFORT NA PALUBĚ VOZU

Příjemný interiér, vyvýšená poloha pro řidiče, posuvná sedadla, střešní okno, optimální jízdní komfort a vysoce kvalitní zvuková úprava... Celá rodina si užívá cestování, aniž by vnímala, jak ubíhá. Jako doma!

SPOUSTY SVĚTLA
SPOUSTY SVĚTLA

Díky panoramatickému střešnímu oknu vozu SpaceTourer, velkému množství skleněných ploch a bočním posuvným dveřím se můžete těšit prostoru pro cestující zalitém uklidňujícím slunečním světlem, aniž byste přicházeli o panoramatické výhledy… SpaceTourer nabízí absolutní otevřenost vůči okolí!

HANDS-FREE!
HANDS-FREE!

Naložili jste spoustu nákladu? Žádný problém: boční posuvné dveře se otevírají vsunutím nohy pod roh zadního nárazníku. Jedná se o skutečný trumf, když potřebujete nainstalovat dětskou sedačku nebo dětský podsedák.

Tutoriály / Dokumentace

Koupili jste si právě Citroën SpaceTourer a hledáte pomoc nebo informace o jeho výbavě? Seznamte se s jejich fungováním v 7 krátkých filmech.

 

• Otevíratelné zadní okno
• Top rear vision
• 3 velikosti - XS, M and XL
• Modularita sedadel

 

• SpaceTouer Business
• Hands-free přístup
• Barevný Head-Up display

DESIGN

SPACETOURER BUSINESS

POHODLÍ

Jaké rozměry karoserie Citroën SpaceTourer nabízí?

Modularita sedadel

TECHNOLOGIE

Otevíratelné zadní okno

Barevný HEAD-UP display

Top Rear Vision (zpětná parkovací kamera zobrazující zorné pole 180° na dotykový displej s funkcí zoom)

Hands-free přístup

SpaceTourer-Handbook

PALUBNÍ DOKUMENTACE

Tato uživatelská příručka je sestavena tak, aby vám umožnila naplno a bezpečně používat vozidlo Citroën SpaceTourer ve všech životních situacích.

Udělejte si čas, abyste si ji pečlivě přečetli a seznámili se dobře se svým vozem.

V této příručce jsou představeny všechny varianty výbavy, které jsou k dispozici u celé řady SpaceTourer. Vaše vozidlo nabízí jen část výbavy popsané v dokumentu, v závislosti na provedení, verzi a specifikacích platných pro zemi prodeje.
Top