Budete přesměrováni za Sekund

Objevte Jumpy Combi

JEDINEČNÝ VZHLED

jumpy-combi-showroom

Verze Combi vozu CITROËN Jumpy, která je určená pro převoz osob, se stejně jako užitková verze drží osvědčených designérských principů značky CITROËN. Příkladem je maska chladiče a logo značky ve tvaru stylizovaných šípů, jež se táhnou přes celou přední část až ke světlometům. Typický je rovněž široký přední nárazník, do něhož jsou vsazeny černé mřížky sání podtrhující mohutnost vozu Jumpy Combi.

AŽ 9 OSOB NA PALUBĚ

1500x646_jumpy_design_2.226565.72

CITROËN Jumpy Combi je robustní a funkční vůz, který nabízí uspořádání sedadel na míru vašim potřebám. Všechna zadní sedadla* jsou vyjímatelná, což umožňuje zvětšit přepravní kapacitu vozu od 4,5 m3 ve verzi XS po 6 m3 ve verzi XL. Při nastupování do 3. řady se jednoduchým pohybem překlopí sedadla ve 2. řadě a uvolní se tak pohodlný průchod.

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

VARIABILITA A MAXIMÁLNÍ PROSTOR

jumpycombi_rear

Jumpy Combi se vyznačuje výborným přístupem i k zadním řadám sedadel. Již při prvních návrzích řešení vnitřního uspořádání bylo hlavním kritériem intuitivní ovládaní stejně jako praktičnost. Pohodlný přístup k zadní lavici je zajištěn díky sklopení sedadel druhé řady. 

 

 

 

jumpycombi_front

-

jumpycombi_bird

Jumpy Combi má zcela výjimatelná zadní sedadla a k dispozici má více konfigurací:

> dvojmístná lavice v přední řadě sedadel*

> samostatné sedačky v přední řadě a dělená lavice v prostřední řadě*

> dělená lavice ve střední řadě* a celá lavice v zadní řadě*

> kombinace látkového čalounění a TEP (speciální koženkový potah sedadel)* pro snadnou údržbu interiéru

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

KTERÁ VERZE JE PRO VÁS NEJLEPŠÍ?

tabulka

-

ROZMĚRY VOZU CITROËN JUMPY COMBI

Délka

4606 mm


užitečná délka

2063/266 mm

Šířka

1920/2204 mm

Výška

1905 mm


užitečná výška

1334 mm

užitečný objem

m3


užitné zatížení

kg


hrubá hmotnost vozidla

2685 kg

NOVÝ JUMPY COMBI? PŘIPOJENÍ BEZ OMEZENÍ!

-

CITROËN CONNECT NAV

MIRROR SCREEN

Jumpy-Connect-Nav-2019.226536

CITROËN CONNECT NAV

Nejnovější 3D on-line navigační systém Citroën Connect Nav s integrovanou mapou Evropy a doživotní aktualizací zdarma umožňuje hlasové ovládání navigace, telefonu a médií, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, umístění čerpacích stanic (včetně cen pohonných hmot) či parkovišť a rovněž informace o počasí. Jistě oceníte i doplňkovou službu hlášení nebezpečných úseků, která vás v průběhu cesty informuje o úsecích častých nehod nebo o rizikových místech.
Jumpy_Techno_Mirror_Screen_226537

MIRROR SCREEN

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? Aplikace svého chytrého telefonu kompatibilní s Apple CarPlayTM, MirrorLink® nebo Android Auto můžete díky funkci Mirror Screen zobrazovat a ovládat přímo na dotykovém 7" displeji vozu.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ: VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Systém rozpoznávání značek s uvedenou rychlostí

1500x646_jumpy_techno_21.226949

Tento systém přináší řidiči v jakémkoliv okamžiku informace o rychlostních limitech, které je třeba dodržovat. Jakmile je dopravní značka s omezením rychlosti detekována kamerou, řidič může přijmout doporučení k povolené rychlosti a upravit tempomat nebo omezovač.

Head-up displej

1500x646_jumpy_techno_16.226571

Díky tomuto zařízení může řidič neustále sledovat dění na vozovce, zatímco vidí ve svém zorném poli na průhledné lamele základní informace související s jízdou (aktuální a doporučená rychlost, údaje o regulátoru/omezovači rychlosti, pokyny navigace a výstrahu na riziko kolize).

Systém sledování mrtvého úhlu

Jumpy_SAM.226948

Systém sledování mrtvého úhlu monitoruje pomocí 4 ultrazvukových snímačů v předním a zadním nárazníku prostor v mrtvém úhlu výhledu a rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku vás informuje o přítomnosti jiného vozidla v tomto prostoru. Funkce je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.

Adaptivní tempomat

Jumpy_Regul-Vitesse-Adaptatif.276265

S adaptivním tempomatem váš CITROËN Jumpy automaticky upraví rychlost jízdy podle před ním jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.

Active Safety Brake

Jumpy_Active-Safety-Brake.275523

Systém je pomocí multifunkční kamery umístěné v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit, nad 30 km/h sníží její následky.

520x293_Techno_BlueHDI.jpg

MOTORY

VÝKONNOST A ŠETRNÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

CITROËN Jumpy je nabízen s motorizacemi o výkonu od 100 k do 180 k. Jedná se o úsporné dieselové motory nové generace Euro 6 BlueHDi s optimalizovanou spotřebou a nízkými emisemi CO2, které patří mezi nejnižší v segmentu užitkových vozů (BlueHDi 115 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou: 5,1 l/100 km a 133 g CO2/km).
Top