Budete přesměrováni za Sekund
PRVNÍ TŘÍDA
PRVNÍ TŘÍDA

Interiér SpaceTourer Business Lounge nabízí kožená sedadla umístěná proti sobě, posuvný a vysouvací stolek a zadní extra tónovaná skla pro větší soukromí. Tato skutečná mobilní místnost je plně vybavena pro pohodlí a pohodu vašich spolucestujících.

KONEKTIVITA
KONEKTIVITA

SpaceTourer Business Lounge je neustále propojený díky Connect Nav, novému navigačnímu dotykovému 3D systému, který je propojený v reálném čase a ovládaný rozpoznáním hlasu nebo 7’’ dotykovou obrazovkou. A díky funkci Mirror Screen se setkáte se všemi aplikacemi chytrého telefonu na dotykovém tabletu vašeho vozu, pro větší komfort a plynulost provozu.

KOMFORT JÍZDY
KOMFORT JÍZDY

Systém sledování mrtvého úhlu, přizpůsobivý regulátor rychlosti vozu, automatické čtení dopravních značek nebo brzda Active Safety... Aby vám SpaceTourer Business Lounge zjednodušil a zpříjemnil cestování, je vybavený veškerou asistenční technologií podle nejnovějších trendů!

DESIGN

1500x646_Design.jpg

CITROËN SpaceTourer Business Lounge je synonymem pro design a vytříbenou eleganci. Ostré rysy se snoubí s ladnými křivkami, robustní silueta vzbuzuje důvěru, extra zatmavená skla zadních oken poskytnou pasažérům klid a soukromí… A k tomu bezpočet dalších detailů, které dokreslují jeho silnou osobnost!

ROZMĚRY VOZU CITROËN SPACETOURER BUSINESS

Délka

4606 mm


užitečná délka

2063/282 mm

Šířka

1920/2204 mm

Výška

1905 mm


užitečná výška

1334 mm

užitečný objem

m3


užitné zatížení

kg


hrubá hmotnost vozidla

2700 kg

597x597_Clients.jpg

PŘIZPŮSOBEN VAŠÍ PROFESI!

Podnikáte v oblasti taxislužby, přepravy VIP osob nebo provozujete kyvadlovou dopravu do hotelu či na letiště? V naší nabídce vozů CITROËN SpaceTourer jistě najdete model, který splní vaše potřeby i očekávání vašich zákazníků!
SpaceTourer-B2B-Hauteur

VÝŠKA DO 1,90 M

Proč se omezovat? CITROËN SpaceTourer Business Lounge garantuje bezproblémový vjezd do všech podzemních garáží bez rizika poškození vozu. Optimální rozměry (délka od 4,60 do 5,30 m, šířka 1,92 m a výška 1,90 m), elektronicky řízený hydraulický posilovač řízení a průměr otáčení v rozmezí od 11,30 do 12,40 m… CITROËN SpaceTourer vás záhy přesvědčí, že dokáže splnit i nemožné!

NÁSKOK O 2 DÉLKY

Verze Business Lounge je v nabídce ve dvou různých délkách karoserie – M (4,95 m) a XL (5,30 m) – a v šesti nebo sedmimístném uspořádání. Je ideálním řešením pro přepravu osob a VIP zákazníků, kteří ocení pohodlnou mobilní kancelář jako jednu z variant uspořádání interiéru vozu SpaceTourer.

Prostor, komfort a smysluplně využitý čas strávený na cestách… na palubě vozu CITROËN SpaceTourer se vám každá cesta bude zdát příliš krátká!

700x394_SpaceTourer_B2B_longueurs-v2.jpg

KTERÝ VŮZ JE PRO VÁS TEN PRAVÝ?

tabulka

-

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

SpaceTourer-B2B-Lounge

Uvolnění, soukromí a společné zážitky v prostředí, kde se každému z cestujících dostává maximální péče a pozornosti… hovoříme o vozu CITROËN SpaceTourer ve verzi Business Lounge, která byla navržena s cílem poskytnout firemním a VIP zákazníkům všestranný komfort na prvotřídní úrovni.

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU

MOBILNÍ KANCELÁŘ

KOMFORTNÍ SEDADLA

PRO SPOKOJENOST VAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

SpaceTourer Business Lounge – komfortní kancelář, která je navíc mobilní!

Interiér vozu SpaceTourer Business Lounge byl navržen jako příjemné místo pro práci i odpočinek. Samostatná, kůží potažená sedadla ve druhé řadě otočená proti směru jízdy, posuvný a sklopný konferenční stolek nebo extra zatmavená skla zadních oken pro větší soukromí… interiér vozu rázem proměníte v pohodlný salónek pro schůzku na nejvyšší úrovni.

520x293_1erClasse.jpg
520x293_Matériaux.jpg

Sedadla vozu CITROËN SpaceTourer jsou čalouněná jemnou černou kůží Claudia, která zajišťuje prvotřídní komfort sezení.  

Stropní konzola s výstupy klimatizace a funkcí jemného rozptylu vzduchu vytváří spolu s tlumeným osvětlením interiéru komfortní prostředí a navozuje příjemnou atmosféru. 

Na palubě vozu CITROËN SpaceTourer mají vaši zákazníci veškerý potřebný komfort: klimatizace s jemným rozptylem vzduchu, ovladače topení, důmyslné odkládací prostory, příjemné osvětlení interiéru, žádné rušivé zvuky nebo vibrace…  to všechno jsou detaily, které umocňují výsledný dokonalý dojem!

520x293_Rangements.jpg

JÍZDNÍ KOMFORT

1500x646_SpaceTourer_B2B_confort.jpg

Jízdní nápravy vozu CITROËN SpaceTourer vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení. Vpředu je vůz vybaven zesílenou nápravou Pseudo Mc Pherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny. 

TECHNOLOGICKÁ VYSPĚLOST

SpaceTourer-B2B-TdB

CITROËN SpaceTourer Business Lounge je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi zaměřenými na bezpečnost a komfort vašich cestujících: boční elektricky posuvné dveře s hands-free ovládáním, Head-up displej, systém rozpoznávání značek s uvedenou rychlostí nebo funkce Distance Alert. Z pohledu emisí CO2 je vůz ve své kategorii jednoduše nejlepší, neboli Best in Class.

SPACETOURER? STÁLE V KONTAKTU!

CONNECT NAV

MIRROR SCREEN

HEAD-UP DISPLEJ

Nejnovější 3D on-line navigační systém Citroën Connect Nav s integrovanou mapou Evropy a doživotní aktualizací zdarma umožňuje hlasové ovládání navigace, telefonu a médií, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, umístění čerpacích stanic (včetně cen pohonných hmot) či parkovišť a rovněž informace o počasí.

Jistě oceníte i doplňkovou službu hlášení nebezpečných úseků, která vás v průběhu cesty informuje o úsecích častých nehod nebo o rizikových místech.

520x293_Nav.jpg
520x293_MirrorScreen.jpg

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? Aplikace svého chytrého telefonu kompatibilní s Apple CarPlayTM, MirrorLink® nebo Android Auto můžete díky funkci Mirror Screen zobrazovat a ovládat přímo na dotykovém 7" displeji vozu.

Díky tomuto zařízení může řidič neustále sledovat dění na vozovce, zatímco vidí ve svém zorném poli na průhledné lamele základní informace související s jízdou.

520x293_Verre.jpg

VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Adaptivní tempomat

747x322_limite_vitesse.221016.jpg

S adaptivním tempomatem váš CITROËN SpaceTourer automaticky upraví rychlost jízdy podle před ním jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.

Systém sledování mrtvého úhlu

747x322_regulateur_vitesse.221017.jpg

Systém sledování mrtvého úhlu monitoruje pomocí 4 ultrazvukových snímačů v předním a zadním nárazníku prostor v mrtvém úhlu výhledu a rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku vás informuje o přítomnosti jiného vozidla v tomto prostoru. Funkce je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.

Systém rozpoznávání značek s uvedenou rychlostí

747x322_active_safety_breaj.221015.jpg

Tento systém přináší řidiči v jakémkoliv okamžiku informace o rychlostních limitech, které je třeba dodržovat. Jakmile je dopravní značka s omezením rychlosti detekována kamerou, řidič může přijmout doporučení k povolené rychlosti a upravit tempomat nebo omezovač.

Active Safety Brake

747x322_ActiveCityBreak.jpg

Systém je pomocí multifunkční kamery umístěné v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit, nad 30 km/h sníží její následky.

597x597_SpaceTourer_PLC_motorisées.jpg

HANDS-FREE OTEVÍRÁNÍ

Hands-free otevírání posuvných bočních dveří je v dané kategorii exkluzivním prvkem výbavy. Dveře můžete otevřít a zavřít, aniž se jich dotknete, což oceníte zejména, když máte plné ruce… Stačí jen zasunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře, u kterých stojíte, se automaticky otevřou. Posuvné dveře mohou být elektricky ovládané a jejich otevírání a zavírání může řidič ovládat přímo ze svého místa, takže cestující s dveřmi vůbec nemusejí manipulovat – příjemná inovace, kterou jistě ocení všichni cestující.

NÁKLADY POD KONTROLOU

CITROËN SpaceTourer je vybaven motory BlueHDi poslední generace. Ve spojení s aerodynamickou siluetou a příznivou hmotností (v porovnání s ostatními výkonově srovnatelnými modely je hmotnost nižší o 100 až 300 kg) tak SpaceTourer může svým uživatelům nabídnout spotřebu a emise CO2 na nejnižší úrovni v kategorii. Kromě optimalizované spotřeby paliva se u těchto nových motorů snižují také provozní náklady, a to především v souvislosti s prodloužením servisního intervalu na 40 000 km nebo 2 roky.
SpaceTourer-B2B-Conso

REKORDNÍ SPOTŘEBA

520x293_Conso.jpg

Ověřeno v praxi! Citroën SpaceTourer vykazuje nejlepší spotřebu ve své kategorii (Best in Class): na 100 km spotřebuje jen 5,1 l a emise se pohybují na úrovni 133 g/km CO2 (kombinovaná spotřeba motoru BlueHDi 115 S&S MAN6).

520x293_Emissions.jpg

Dieselové motory BlueHDi, kterými je CITROËN SpaceTourer vybaven, vykazují následující spotřebu paliva a emise CO2 (platí pro verzi XS):

   •     1.6 BlueHDi 95 MAN: 5,5 l/100 km a 144 g/km de CO2

   •     1.6 BlueHDi 115 S&S MAN6: 5,1 l/100 km a 133 g/km de CO2

   •     2.0 BlueHDi 150 S&S MAN6: 5,3 l/100 km a 139 g/km de CO2

   •     2.0 BlueHDi 180 S&S EAT6: 5,8 l/100 km a 151 g/km de CO2

bottomer_cz

L2E

Top