Budete přesměrováni za Sekund
PRVNÍ TŘÍDA
PRVNÍ TŘÍDA

Interiér SpaceTourer Business Lounge nabízí kožená sedadla umístěná proti sobě, posuvný a vysouvací stolek a zadní extra tónovaná skla pro větší soukromí. Tato skutečná mobilní místnost je plně vybavena pro pohodlí a pohodu vašich spolucestujících.

KONEKTIVITA
KONEKTIVITA

SpaceTourer Business Lounge je neustále propojený díky Connect Nav, novému navigačnímu dotykovému 3D systému, který je propojený v reálném čase a ovládaný rozpoznáním hlasu nebo 7’’ dotykovou obrazovkou. A díky funkci Mirror Screen se setkáte se všemi aplikacemi chytrého telefonu na dotykovém tabletu vašeho vozu, pro větší komfort a plynulost provozu.

KOMFORT JÍZDY
KOMFORT JÍZDY

Systém sledování mrtvého úhlu, přizpůsobivý regulátor rychlosti vozu, automatické čtení dopravních značek nebo brzda Active Safety... Aby vám SpaceTourer Business Lounge zjednodušil a zpříjemnil cestování, je vybavený veškerou asistenční technologií podle nejnovějších trendů!

DESIGN

1500x646_Design.jpg

CITROËN SpaceTourer Business Lounge je synonymem pro design a vytříbenou eleganci. Ostré rysy se snoubí s ladnými křivkami, robustní silueta vzbuzuje důvěru, extra zatmavená skla zadních oken poskytnou pasažérům klid a soukromí… A k tomu bezpočet dalších detailů, které dokreslují jeho silnou osobnost!

ROZMĚRY VOZU CITROËN SPACETOURER BUSINESS

Délka

mm


užitečná délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm


užitečná výška

mm

užitečný objem

m3


užitné zatížení

kg


hrubá hmotnost vozidla

kg

597x597_Clients.jpg

PŘIZPŮSOBEN VAŠÍ PROFESI!

Podnikáte v oblasti taxislužby, přepravy VIP osob nebo provozujete kyvadlovou dopravu do hotelu či na letiště? V naší nabídce vozů CITROËN SpaceTourer jistě najdete model, který splní vaše potřeby i očekávání vašich zákazníků!
SpaceTourer-B2B-Hauteur

VÝŠKA DO 1,90 M

Proč se omezovat? CITROËN SpaceTourer Business Lounge garantuje bezproblémový vjezd do všech podzemních garáží bez rizika poškození vozu. Optimální rozměry (délka od 4,60 do 5,30 m, šířka 1,92 m a výška 1,90 m), elektronicky řízený hydraulický posilovač řízení a průměr otáčení v rozmezí od 11,30 do 12,40 m… CITROËN SpaceTourer vás záhy přesvědčí, že dokáže splnit i nemožné!

NÁSKOK O 2 DÉLKY

Verze Business Lounge je v nabídce ve dvou různých délkách karoserie – M (4,95 m) a XL (5,30 m) – a v šesti nebo sedmimístném uspořádání. Je ideálním řešením pro přepravu osob a VIP zákazníků, kteří ocení pohodlnou mobilní kancelář jako jednu z variant uspořádání interiéru vozu SpaceTourer.

Prostor, komfort a smysluplně využitý čas strávený na cestách… na palubě vozu CITROËN SpaceTourer se vám každá cesta bude zdát příliš krátká!

700x394_SpaceTourer_B2B_longueurs-v2.jpg

KTERÝ VŮZ JE PRO VÁS TEN PRAVÝ?

tabulka

-

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

SpaceTourer-B2B-Lounge

Uvolnění, soukromí a společné zážitky v prostředí, kde se každému z cestujících dostává maximální péče a pozornosti… hovoříme o vozu CITROËN SpaceTourer ve verzi Business Lounge, která byla navržena s cílem poskytnout firemním a VIP zákazníkům všestranný komfort na prvotřídní úrovni.

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU

MOBILNÍ KANCELÁŘ

KOMFORTNÍ SEDADLA

PRO SPOKOJENOST VAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

SpaceTourer Business Lounge – komfortní kancelář, která je navíc mobilní!

Interiér vozu SpaceTourer Business Lounge byl navržen jako příjemné místo pro práci i odpočinek. Samostatná, kůží potažená sedadla ve druhé řadě otočená proti směru jízdy, posuvný a sklopný konferenční stolek nebo extra zatmavená skla zadních oken pro větší soukromí… interiér vozu rázem proměníte v pohodlný salónek pro schůzku na nejvyšší úrovni.

520x293_1erClasse.jpg
520x293_Matériaux.jpg

Sedadla vozu CITROËN SpaceTourer jsou čalouněná jemnou černou kůží Claudia, která zajišťuje prvotřídní komfort sezení.  

Stropní konzola s výstupy klimatizace a funkcí jemného rozptylu vzduchu vytváří spolu s tlumeným osvětlením interiéru komfortní prostředí a navozuje příjemnou atmosféru. 

Na palubě vozu CITROËN SpaceTourer mají vaši zákazníci veškerý potřebný komfort: klimatizace s jemným rozptylem vzduchu, ovladače topení, důmyslné odkládací prostory, příjemné osvětlení interiéru, žádné rušivé zvuky nebo vibrace…  to všechno jsou detaily, které umocňují výsledný dokonalý dojem!

520x293_Rangements.jpg

JÍZDNÍ KOMFORT

1500x646_SpaceTourer_B2B_confort.jpg

Jízdní nápravy vozu CITROËN SpaceTourer vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení. Vpředu je vůz vybaven zesílenou nápravou Pseudo Mc Pherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny. 

TECHNOLOGICKÁ VYSPĚLOST

SpaceTourer-B2B-TdB

CITROËN SpaceTourer Business Lounge je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi zaměřenými na bezpečnost a komfort vašich cestujících: boční elektricky posuvné dveře s hands-free ovládáním, Head-up displej, systém rozpoznávání značek s uvedenou rychlostí nebo funkce Distance Alert. Z pohledu emisí CO2 je vůz ve své kategorii jednoduše nejlepší, neboli Best in Class.

SPACETOURER? STÁLE V KONTAKTU!

CONNECT NAV

MIRROR SCREEN

HEAD-UP DISPLEJ

Nejnovější 3D on-line navigační systém Citroën Connect Nav s integrovanou mapou Evropy a doživotní aktualizací zdarma umožňuje hlasové ovládání navigace, telefonu a médií, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, umístění čerpacích stanic (včetně cen pohonných hmot) či parkovišť a rovněž informace o počasí.

Jistě oceníte i doplňkovou službu hlášení nebezpečných úseků, která vás v průběhu cesty informuje o úsecích častých nehod nebo o rizikových místech.

520x293_Nav.jpg
520x293_MirrorScreen.jpg

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? Aplikace svého chytrého telefonu kompatibilní s Apple CarPlayTM, MirrorLink® nebo Android Auto můžete díky funkci Mirror Screen zobrazovat a ovládat přímo na dotykovém 7" displeji vozu.

Díky tomuto zařízení může řidič neustále sledovat dění na vozovce, zatímco vidí ve svém zorném poli na průhledné lamele základní informace související s jízdou.

520x293_Verre.jpg

VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Adaptivní tempomat

747x322_limite_vitesse.221016.jpg

S adaptivním tempomatem váš CITROËN SpaceTourer automaticky upraví rychlost jízdy podle před ním jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.

Systém sledování mrtvého úhlu

747x322_regulateur_vitesse.221017.jpg

Systém sledování mrtvého úhlu monitoruje pomocí 4 ultrazvukových snímačů v předním a zadním nárazníku prostor v mrtvém úhlu výhledu a rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku vás informuje o přítomnosti jiného vozidla v tomto prostoru. Funkce je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.

Systém rozpoznávání značek s uvedenou rychlostí

747x322_active_safety_breaj.221015.jpg

Tento systém přináší řidiči v jakémkoliv okamžiku informace o rychlostních limitech, které je třeba dodržovat. Jakmile je dopravní značka s omezením rychlosti detekována kamerou, řidič může přijmout doporučení k povolené rychlosti a upravit tempomat nebo omezovač.

Active Safety Brake

747x322_ActiveCityBreak.jpg

Systém je pomocí multifunkční kamery umístěné v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit, nad 30 km/h sníží její následky.

597x597_SpaceTourer_PLC_motorisées.jpg

HANDS-FREE OTEVÍRÁNÍ

Hands-free otevírání posuvných bočních dveří je v dané kategorii exkluzivním prvkem výbavy. Dveře můžete otevřít a zavřít, aniž se jich dotknete, což oceníte zejména, když máte plné ruce… Stačí jen zasunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře, u kterých stojíte, se automaticky otevřou. Posuvné dveře mohou být elektricky ovládané a jejich otevírání a zavírání může řidič ovládat přímo ze svého místa, takže cestující s dveřmi vůbec nemusejí manipulovat – příjemná inovace, kterou jistě ocení všichni cestující.

NÁKLADY POD KONTROLOU

CITROËN SpaceTourer je vybaven motory BlueHDi poslední generace. Ve spojení s aerodynamickou siluetou a příznivou hmotností (v porovnání s ostatními výkonově srovnatelnými modely je hmotnost nižší o 100 až 300 kg) tak SpaceTourer může svým uživatelům nabídnout spotřebu a emise CO2 na nejnižší úrovni v kategorii. Kromě optimalizované spotřeby paliva se u těchto nových motorů snižují také provozní náklady, a to především v souvislosti s prodloužením servisního intervalu na 40 000 km nebo 2 roky.
SpaceTourer-B2B-Conso

REKORDNÍ SPOTŘEBA

520x293_Conso.jpg

Ověřeno v praxi! Citroën SpaceTourer vykazuje nejlepší spotřebu ve své kategorii (Best in Class): na 100 km spotřebuje jen 5,1 l a emise se pohybují na úrovni 133 g/km CO2 (kombinovaná spotřeba motoru BlueHDi 115 S&S MAN6).

520x293_Emissions.jpg

Dieselové motory BlueHDi, kterými je CITROËN SpaceTourer vybaven, vykazují následující spotřebu paliva a emise CO2 (platí pro verzi XS):

   •     1.6 BlueHDi 95 MAN: 5,5 l/100 km a 144 g/km de CO2

   •     1.6 BlueHDi 115 S&S MAN6: 5,1 l/100 km a 133 g/km de CO2

   •     2.0 BlueHDi 150 S&S MAN6: 5,3 l/100 km a 139 g/km de CO2

   •     2.0 BlueHDi 180 S&S EAT6: 5,8 l/100 km a 151 g/km de CO2

bottomer_cz

L2E

Top