Budete přesměrováni za Sekund
KOMFORT NA PALUBĚ VOZU
KOMFORT NA PALUBĚ VOZU

Příjemný interiér, vyvýšená poloha pro řidiče, posuvná sedadla, střešní okno, optimální jízdní komfort a vysoce kvalitní zvuková úprava... Celá rodina si užívá cestování, aniž by vnímala, jak ubíhá. Jako doma!

SPOUSTY SVĚTLA
SPOUSTY SVĚTLA

Díky panoramatickému střešnímu oknu vozu SpaceTourer, velkému množství skleněných ploch a bočním posuvným dveřím se můžete těšit prostoru pro cestující zalitém uklidňujícím slunečním světlem, aniž byste přicházeli o panoramatické výhledy… SpaceTourer nabízí absolutní otevřenost vůči okolí!

HANDS-FREE!
HANDS-FREE!

Naložili jste spoustu nákladu? Žádný problém: boční posuvné dveře se otevírají vsunutím nohy pod roh zadního nárazníku. Jedná se o skutečný trumf, když potřebujete nainstalovat dětskou sedačku nebo dětský podsedák.

DESIGN

SpaceTourer-Heliport

Sníte o tom, že s celou rodinou vyrazíte vstříc novým zážitkům? CITROËN SpaceTourer otvírá dosud nevídané možnosti! Praktický a zároveň elegantní vůz je příslibem potěšení z jízdy a dodává cestování s rodinou či s přáteli nový rozměr. Jeho neokázalý design a vyvážené linie evokují bezpečnost a odolnost.

ROZMĚRY VOZU CITROËN SPACETOURER

Délka

4606 mm


užitečná délka

2063/282 mm

Šířka

1920/2204 mm

Výška

1905 mm


užitečná výška

1334 mm

užitečný objem

m3


užitné zatížení

kg


hrubá hmotnost vozidla

2700 kg

ELEGANTNÍ VZHLED

V čem spočívá tajemství okouzlujícího šarmu nového vozu CITROËN SpaceTourer? Velkorysý prostor, pronikavý pohled a elegance… Dokonalost svého vzhledu umocňuje 9 barvami karoserie: černou Onyx, modrou Impérial, hnědou Rich Oak, šedou Platinium, šedou Aluminium, oranžovou Tourmaline, modrou Lagoon, béžovou Sable nebo bílou Banquise. CITROËN SpaceTourer je vůz, který neprojede bez povšimnutí!

LED DENNÍ SVÍCENÍ

747x322_SpaceTourer_optiques.jpg

Vertikální lišty LED denního svícení opticky navazují na linii blatníků. Jejich umístění na předními mlhovými světlomety působí velmi harmonicky a  CITROËN SpaceTourer působí vzhledem elegantního dobrodruha. 

 

PROSKLENÉ PLOCHY & BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE

747x322_SpaceTourer_PLC.jpg

Velkorysost vnitřního prostoru a praktičnost koncepce vozu CITROËN SpaceTourer ještě více vyniká při bočním pohledu, kdy široké posuvné dveře a velká okna dávají tušit příjemný a pohodlný interiér. Vítejte na palubě!

 

OTEVÍRATELNÉ ZADNÍ OKNO

SpaceTourer-Coffre

Záď vozu CITROËN SpaceTourer snoubí praktičnost s elegancí… Rozměrné víko zadních dveří otvírá vstup do nebývale velkorysého zavazadlového prostoru, který přímo vybízí k cestování za zábavou i na dlouhé vzdálenosti. Zadní okno pátých dveří je samostatně otevíratelné pro snadnější přístup do zavazadelníku s praktickým využitím ve stísněných podmínkách.

ROZMĚRY PRO KAŽDÉ VYUŽITÍ

CITROËN SpaceTourer je k dispozici ve třech délkách (XS: 4,60 m, M: 4,95 m, XL: 5,30 m) včetně verze XS, která je v dané kategorii jedinečná a navzdory svým kompaktním rozměrům nabízí až 9místné uspořádání.
SpaceTourer_Tailles_Gif_V2.gif
597x597_Hauteur_SpaceTourer.jpg

VÝŠKA DO 1,90 M

Proč se omezovat? CITROËN SpaceTourer garantuje bezproblémový vjezd do všech podzemních garáží bez rizika poškození vozu. Optimální rozměry (délka od 4,60 do 5,30 m, šířka 1,92 m a výška 1,90 m), elektronicky řízený hydraulický posilovač řízení a průměr otáčení v rozmezí od 11,30 do 12,40 m… CITROËN SpaceTourer vás záhy přesvědčí, že dokáže splnit i nemožné!

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

1500x646_V2_BienEtret.jpg

Prostorný interiér nového vozu CITROËN SpaceTourer je navržen pro pohodlné cestování, maximální péče byla věnována řidiči i všem spolucestujícím. Každý okamžik strávený na cestách se pro vás stane příjemným zážitkem společné pohody a relaxace, ať se vydáte na dlouhou trasu nebo pouze krátkou vyjížďku.

PŘÍJEMNÝ INTERIÉR

SpaceTourer-Confort

Čalounění sedadel z kvalitních a příjemných materiálů zvyšuje komfort sezení. Ve 2. a 3. řadě může být vůz vybaven samostatnými posuvnými sedadly s možností nastavení sklonu opěradla, loketními opěrkami a s komfortními opěrkami hlavy, které cestujícím poskytnou pohodlí na nejvyšší úrovni. Cestu na dovolenou si užije celá rodina!

ERGONOMICKY ŘEŠENÁ PALUBNÍ DESKA

SpaceTourer-Tableau-de-bord

Všechny ovládací prvky jsou na palubní desce umístěné tak, aby je měl řidič pohodlně na dohled i na dosah ruky – přístrojová deska s digitálními ukazateli, 7" dotykový displej, ovladače teploty, odkládací prostory či tlačítka pro otevření bočních elektricky posuvných dveří…

597x597_Famille_SpaceTourer.jpg

MÍSTO PRO CELOU RODINU

Kytara prvorozeného syna či koloběžka pro benjamínka… ve voze CITROËN SpaceTourer a jeho nesčetných odkládacích prostorech najde vše svoje místo.

JAKO DOMA...

1500x646_Confort.jpg

Útulný interiér, vyvýšená pozice při řízení, posuvná sedadla, panoramatické střešní okno, optimální jízdní komfort a dokonalé odhlučnění kabiny...

Pohodlí na cestách se vyrovná komfortu vašeho domova. Vítejte ve svém pojízdném obývacím pokoji!

KRÁLOVSTVÍ TICHA

Díky optimálnímu odhlučnění kabiny můžete ve voze CITROËN SpaceTourer při jízdě nerušeně relaxovat – opomineme-li ovšem rozjařenou posádku na zadních sedadlech :) Zásadním požadavkem na vůz byl jízdní komfort, čemuž se přizpůsobil jeho interiér. Použitím absorpčního těsnění v různých částech karoserie (v oblasti střechy, vstupních otvorů, palubní desky a podlahy) a zesíleného vrstveného skla se podařilo zásadně omezit hluk i vibrace, které do kabiny pronikají.
1500x646_Silence.jpg

A PANORAMA JAKO BONUS!

Velké prosklené plochy, boční posuvné dveře a střecha s jedinečným výhledem… vychutnejte si naplno krásu krajiny, kterou projíždíte, a každý výlet se stane nezapomenutelným dobrodružstvím!
SpaceTourer-Toit-Vitre

TECHNOLOGICKÁ VYSPĚLOST

1500x646_V3_Intelligence.jpg

CITROËN SpaceTourer je vybaven užitečnými technologiemi, které zpříjemní každodenní cestování. Řidič i spolujezdec zajisté ocení například hands-free přístup a startování vozu či boční posuvné dveře s hands-free ovládáním.

SPACETOURER? PŘIPOJENÍ BEZ OMEZENÍ!

CONNECT NAV

MIRROR SCREEN

HEAD-UP DISPLEJ

Nejnovější 3D on-line navigační systém Citroën Connect Nav s integrovanou mapou Evropy a doživotní aktualizací zdarma umožňuje hlasové ovládání navigace, telefonu a médií, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, umístění čerpacích stanic (včetně cen pohonných hmot) či parkovišť a rovněž informace o počasí.

Jistě oceníte i doplňkovou službu hlášení nebezpečných úseků, která vás v průběhu cesty informuje o úsecích častých nehod nebo o rizikových místech.

SpaceTourer-ConnectNav
520x293_MirrorScreen_ConnectNav.jpg

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? Aplikace svého chytrého telefonu kompatibilní s Apple CarPlayTM, MirrorLink® nebo Android Auto můžete díky funkci Mirror Screen zobrazovat a ovládat přímo na dotykovém 7" displeji vozu.

520x293_SpaceTourer_Affichage_Tete_Haute.jpg

Díky tomuto zařízení může řidič neustále sledovat dění na vozovce, zatímco vidí ve svém zorném poli na průhledné lamele základní informace související s jízdou (aktuální a doporučená rychlost, údaje o regulátoru/omezovači rychlosti, pokyny navigace a výstrahu na riziko kolize).

VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Adaptivní tempomat

747x322_régulateur_vitesse.jpg

S adaptivním tempomatem váš CITROËN Jumpy automaticky upraví rychlost jízdy podle před ním jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.

Systém sledování mrtvého úhlu

747x322_Surveillance_Angle_Mort.jpg

Systém sledování mrtvého úhlu monitoruje pomocí 4 ultrazvukových snímačů v předním a zadním nárazníku prostor v mrtvém úhlu výhledu a rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku vás informuje o přítomnosti jiného vozidla v tomto prostoru. Funkce je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.

Systém rozpoznávání značek s uvedenou rychlostí

747x322_limite_vitesse.jpg

Tento systém přináší řidiči v jakémkoliv okamžiku informace o rychlostních limitech, které je třeba dodržovat. Jakmile je dopravní značka s omezením rychlosti detekována kamerou, řidič může přijmout doporučení k povolené rychlosti a upravit tempomat nebo omezovač.

Active Safety Brake

747x322_active_safety_breaj.jpg

Systém je pomocí multifunkční kamery umístěné v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit, nad 30 km/h sníží její následky.

133_conso_685x295_SpaceTourer_.jpg

Ověřeno v praxi! CITROËN SpaceTourer vykazuje nejlepší spotřebu ve své kategorii (Best in Class): na 100 km spotřebuje jen 5,1 l a emise se pohybují na úrovni 133 g/km CO2 (kombinovaná spotřeba motoru BlueHDi 115 S&S MAN6).

test2_685x295_SpaceTourer_.jpg

Dieselové motory BlueHDi, kterými je CITROËN SpaceTourer vybaven, vykazují následující spotřebu paliva a emise CO2 (platí pro verzi XS):

   •     1.6 BlueHDi 115 S&S MAN6: 5,1 l/100 km, 133 g/km CO2

   •     2.0 BlueHDi 150 S&S MAN6: 5,3 l/100 km, 139 g/km de CO2

   •     2.0 BlueHDi 180 S&S EAT6: 5,8 l/100 km,151 g/km CO2

Top