Budete přesměrováni za Sekund
KOMFORT NA PALUBĚ VOZU
KOMFORT NA PALUBĚ VOZU

Příjemný interiér, vyvýšená poloha pro řidiče, posuvná sedadla, střešní okno, optimální jízdní komfort a vysoce kvalitní zvuková úprava... Celá rodina si užívá cestování, aniž by vnímala, jak ubíhá. Jako doma!

SPOUSTY SVĚTLA
SPOUSTY SVĚTLA

Díky panoramatickému střešnímu oknu vozu SpaceTourer, velkému množství skleněných ploch a bočním posuvným dveřím se můžete těšit prostoru pro cestující zalitém uklidňujícím slunečním světlem, aniž byste přicházeli o panoramatické výhledy… SpaceTourer nabízí absolutní otevřenost vůči okolí!

HANDS-FREE!
HANDS-FREE!

Naložili jste spoustu nákladu? Žádný problém: boční posuvné dveře se otevírají vsunutím nohy pod roh zadního nárazníku. Jedná se o skutečný trumf, když potřebujete nainstalovat dětskou sedačku nebo dětský podsedák.

CITROËN SPACETOURER - SHINE XL PRO VŠECHNO(Y)

maminka-logo-press

"Přišlo mi prostě obrovské. Vždyť já měřím jen 160 cm, nemůžu řídit takovéhle auto! Ale když jsem se posadila za volant, naštelovala sedačku a rozjela se, začalo se mi to líbit."

CITROËN SPACETOURER – JDE O PROSTOR

logo-press-automobil

Citroën SpaceTourer stojí na pomezí velkých vozů MPV a mikrobusů. Záleží, jakou verzi zvolíte.

Citroën SpaceTourer - S rodinou na výlet

autofordrive

Dodávky v osobní úpravě se jeví jako skvělý tah pro automobilky, které jsou tradičními výrobci užitkových vozů. Velké rodiny nebo party přátel totiž svůj zájem přesouvají od klasických MPV právě ke komfortně upraveným dodávkovým vozům, kde mají mnohem víc prostoru a pohodlí.

TEST: Citroën SpaceTourer Bussines 2.0 BlueHDi

logo-press-autoroad

Máte početnější rodinu s více jak třemi dětmi a běžná rodinná sedmimístná MPV vám určitě nestačí? Pak je potřeba ohlížet se po dodávkách v osobních verzích. Těch je na našem trhu omezené množství a proto francouzský výrobce Citroen přispěchal s modelem SpaceTourer. Jeho nejvyšší verze Bussines Lounge je pak napěchována luxusem a je určena pro početnější rodiny nebo obchodníky na cestách.

Top