Budete přesměrováni za Sekund

ŘIDIČI NA MÍRU

Jednoduchost a intuitivní uspořádání ovládacích prvků v kabině vozu CITROËN Jumper Combi maximálně usnadňují řízení. Všechny ovladače jsou v dosahu a kontrolky poskytují okamžitý přehled.

Sedadlo řidiče je podélně a výškově nastavitelné s možností regulace v oblasti beder. Pro optimální komfort ho lze na přání navíc vybavit systémem proměnného pneumatického odpružení.

jumper_combi

IMPOZANTNÍ VZHLED

jumper_exterier_big

CITROËN Jumper Combi s vysoko umístěnými velkými světlomety evokuje dynamiku i robustnost.

Citroën Jumper Kombi - Prostornost

Přístup do vozu

Příkladná variabilita významně usnadňuje nastupování do vozu. Boční sedadlo ve 2. řadě se snadno sklopí a uvolní tak přístup ke třem místům ve 3. řadě (podle úrovně výbavy).

Zavazadlový prostor dokáže bez ohledu na počet cestujících pojmout velké množství zavazadel, která lze do vozu snadno naložit díky zadním dvoukřídlým dveřím.

Citroën Jumper Kombi - Impozantní styl

Prostornost

Prostorný interiér je příslibem pohodlí i na dlouhých cestách. Cestující zajisté ocení posuvná boční okna ve 2. řadě.

ROZMĚRY VOZU CITROËN JUMPER COMBI

Délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm

Objem kufru

m3

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • / 4

VELKÉ MNOŽSTVÍ ÚLOŽNÝCH PROSTORŮ

Citroën Jumper Kombi - Velké množství odkládacích přihrádek

V kabině vozu CITROËN Jumper Combi je k dispozici velké množství odkládacích ploch včetně přihrádky na palubní desce, držáku na nápoje, chlazené schránky před sedadlem spolujezdce a uzamykatelného boxu ve spodní části palubní desky.

V zadní části vozu je řada důmyslných odkládacích ploch a v zavazadlovém prostoru praktická síťka k uchycení nákladu. Cestující mají po ruce vše potřebné.

Bohatá výbava

Cestování usnadňuje bohatá výbava. Některé prvky jsou součástí sériové výbavy jako např. programovatelné upozornění na překročení stanovené rychlosti či elektrické ovládání oken, jiné jako automatická klimatizace jsou k dispozici na přání.

CITROËN Jumper Combi je vybaven kompletním audio/telematickým systémem s autorádiem CD / MP3 a systémem Connecting Box (Bluetooth a USB).

new_jumper-interier

NOVÝ MOTOR 2.2 BlueHDi

750x423_BlueHDi_engine

Verze Combi z široké nabídky vozů CITROËN Jumper byla jako první vybavena novým motorem s objemem 2.2 l. Tento motor přináší vyšší výkon 120 a 140 k společně s vynikajícím průběhem a nástupem točivého momentu. Při vývoji této motorizace se dbalo na zachování nízkých provozních a servisních nákladů při splnění aktuálních emisních norem.

Top